Skocz do zawartości

Niesamowote testy większosci olei - SZOK!!!


AdaSch

Rekomendowane odpowiedzi

a, to nie wiedziałem,

 

jak to castrol? przeciaz przez castrol się pierścienie w toyotach zapiekały, nie dam sobie go wlać. Zreszą własciciel castrola napisał, ze nie trzeba wogóle zmieniać oleju:)

 

nie wiem jakie były wcześniej komentarze, ale ze znanych olejów najlepiej wyszedł valvoline jeżeli ten test wogóle coś mówi i można go porównac do silników.

 

pozrdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten test jest w stylu testów opon w Auto Śmieciu :cool: . Wygrywa przeważnie ta opona , gdzie trzy kartki dalej jest reklama tej firmy na całą strone :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też średnio wierzę w te różne testy. Zawsze czuję się tak jakbym oglądał reklamę proszku do prania albo kuracji odchudzających - pokazują nam to co chcą żebyśmy widzieli lub to co chce sponsor tego testu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze czuję się tak jakbym oglądał reklamę proszku do prania albo kuracji odchudzających - pokazują nam to co chcą żebyśmy widzieli lub to co chce sponsor tego testu.

 

mnie takie testy tez jakoś nie przekonują, wierze ludziom, którzy zjedli zęby na silnikach i jak mi taki Gość mówi ze trzeba lać taki a nie inny olej to go leje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie ufal testom z magazynu, w ktorym reklamuja sie firmy sprzedające bodykity z włókna szklanego.

dokladnie!!!! scieeeema!!! no chyba ze ktos czyta fakt lub superekspress :)

kto jak kto ale My chyba jestesmy dobrymi testerami smarowidel! Sporo jest tu dlugoletnich uzytkownikow roznych silnikow i to najczesciej w ekstremalnych warunkach. chyba to ze uzywamy takich a nie innych smarow z czegos wynika co?

zdroowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopisze sie do watku na temat motula...

w classicu po zalaniu motulem zauwazylem wyrazna poprawe pracy silnika i w ogole (poprzednio valvoline)

sti po kupnie zalalem motulem (nie wiem co bylo poprzednio) i nie widze zadnej roznicy... qcze, a moze poprzedni tez byl motul? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...