Skocz do zawartości

FELGI - co, gdzie i jak?


alunetik

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, rosaskc napisał:

No właśnie. A potem zdziwiony, że na STI kasy nie ma :biglol:

Jedni inwestują w zloto i nieruchomości,  ja wolę inwestować w złote felgi :biglol:.  Dopóki żona nie odkryje magazynu to jest ok. 

Edytowane przez abecer
  • Super! 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi felgi to proszę bardzo ;)

Mowa oczywiście o pełnych kompletach felg ze zdjęcia :). Dodatkowo są jeszcze (oprócz tego co na zdjęciu) dwa komplety kutych bbs 5x114,3 z hawka, jeden komplet kutych bbs 5x100 spec c (jeden jest na zdjęciu);), jeden komplet prodrive GT1, jeden komplet oz ultraleggera 18, 2 komplety Revolution millenium 18 , 2xEnkei sti 18, 2xEnkei z hawka, jeden komplet kutych bbs 18, jeden komplet kutych bbs limited sti 18 i jeden komplet speedline. W przyszłym tygodniu dojdą jeszcze Rays ze40 18. I to chyba wszystko. 

 

Pokażcie co macie maniacy felg :)

20210127_105209.jpg

Edytowane przez abecer
  • Super! 7
  • Dzięki! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, abecer napisał:

Jak ktoś lubi felgi to proszę bardzo ;)

Mowa oczywiście o pełnych kompletach felg ze zdjęcia :). Dodatkowo są jeszcze (oprócz tego co na zdjęciu) dwa komplety kutych bbs 5x114,3 z hawka, jeden komplet kutych bbs 5x100 spec c (jeden jest na zdjęciu);), jeden komplet prodrive GT1, jeden komplet oz ultraleggera 18, 2 komplety Revolution millenium 18 , 2xEnkei sti 18, 2xEnkei z hawka, jeden komplet kutych bbs 18, jeden komplet speedline. W przyszłym tygodniu dojdą jeszcze Rays ze40 18. I to chyba wszystko. 

 

Pokażcie co macie maniacy felg :)

20210127_105209.jpg

Przy takim komplecie wstyd cokolwiek pokazać, szczególnie że zaraz jeszcze Ci dojdzie komplet ZE40 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, skwaro napisał:

Przy takim komplecie wstyd cokolwiek pokazać, szczególnie że zaraz jeszcze Ci dojdzie komplet ZE40 :D

A już od razu wstyd ;),  może masz akurat coś czego ja nie mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, abecer napisał:

A już od razu wstyd ;),  może masz akurat coś czego ja nie mam :)

Mam! Rays Gram Lights 57S 17x8,5 :) CE28 już miałem upatrzone ale żona goni żeby najpierw ekspres do kawy kupić. A paczka z zabawkami z Japoni, z których część miało być do sprzedania a kasa na felgi, ma straszne opóźnienie, bo płynie od listopada...

 

A z poprzednich ciekawostek tej klasy miałem jeszcze Advan RG2 17x8,5 5x114,3 czy Enkei EVO6

 

federal1.jpg

Edytowane przez skwaro
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, skwaro napisał:

Mam! Rays Gram Lights 57S 17x8,5 :) CE28 już miałem upatrzone ale żona goni żeby najpierw ekspres do kawy kupić. A paczka z zabawkami z Japoni, z których część miało być do sprzedania a kasa na felgi, ma straszne opóźnienie, bo płynie od listopada...

 

A z poprzednich ciekawostek tej klasy miałem jeszcze Advan RG2 17x8,5 5x114,3 czy Enkei EVO6

http://trojnara.org/mkwas/autko/federal1.jpg

Gram lights i Advany fajne tym bardziej że 8,5j. Ce28 to już mega felunek;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Danko napisał:

Ja bym z tego ścianke w pokoju zrobił.. Albo co tydzień zmieniał felunek :drool::bowdown:

Sztosik, prędzej czy później też chcę tak mieć.. Pierwszy komplet już mam :D

Co ciekawego kupiłeś jako pierwszy komplet?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, skwaro napisał:

Przy takim komplecie wstyd cokolwiek pokazać, szczególnie że zaraz jeszcze Ci dojdzie komplet ZE40 :D

Wszystko ustalone, pomijając fakt że zapłace więcej niż planowałem. Z drugiej strony nikt nie odda takich felg za półdarmo, wiesz jak jest ;)

Edytowane przez abecer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, abecer napisał:

Wszystko ustalone, pomijając fakt że zapłace więcej niż planowałem. Z drugiej strony nikt nie odda takich felg za półdarmo, wiesz jak jest ;)

Wiem, w JP to okolice 7k + koszty sprowadzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, skwaro napisał:

Wiem, w JP to okolice 7k + koszty sprowadzenia...

No właśnie. To i tak w dobrej cenie kupiłem bo koszty z transportem to nie więcej niż 7k i co najważniejsze nie wymagają lakierowania;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Game napisał:

Dołóż sobie do kompletu moje OEM - muszę się ich piknie pozbyć jak i innych gratów - bo przeprowadzka z magazynu jutroemoji2357.pngemoji2357.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzięki ale OEM felg już trochę mam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...