Skocz do zawartości

FELGI - co, gdzie i jak?


alunetik

Rekomendowane odpowiedzi

montował ktoś z was moze takie fegi do imprezy gh wolnossącej? albo inne w takich parametrach?

mowa o JR11,  18" 7,5J   et 35   profil opony nie mniejszy niz 40

można założyć bez rolowania żeby nic nie obcierało? a jakby ktoś miał jakieś zdjęcie na tych felgach to podeślijcie

 

 

237056800_Screenshot_2021-01-24DAREXXR52717975JET255x1005x1143GOLD.png.b15e8b8b78cbf7688d4005d13a77f0b6.pngrało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2021 o 17:12, Danko napisał:

A podpytam tu jeszcze.. Czy felgi z wrxa z dystansem 20mm pomieszczą przednie heble wielkości sti? 

20210116_022901.jpg

 

  Pomieszczą się na spokojnie ;)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, skwaro napisał:

Bardzo dobry wynik, a wzór moim zdaniem idealnie pasujący do Imprezy GC :)

Dokładnie. 6,2 kg to już waga piórkowa, trzeba się natrudzić żeby znaleźć coś lżejszego;). Na GC wyglądają genialnie :wub:.  Od dłuższego czasu takich szukałem, nie były tanie ale zależało mi na nielakierowanych i w jak najlepszym stanie;)

Edytowane przez abecer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, abecer napisał:

Dokładnie. 6,2 kg to już waga piórkowa, trzeba się natrudzić żeby znaleźć coś lżejszego;). Na GC wyglądają genialnie :wub:.  Od dłuższego czasu takich szukałem, nie były tanie ale zależało mi na nielakierowanych i w jak najlepszym stanie;)

Dokładnie tak, są bardzo lekkie, w tym rozmiarze ciężko o lżejsze. Myślałem o takich do siebie, ale mi wzór do forka nie pasuje :)

Edytowane przez skwaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, skwaro napisał:

Myślałem o takich do siebie, ale mi wzór do forka nie pasuje :)

Do Forka moim zdaniem coś bardziej szprychowego, o prostym kształcie jak oz ultraleggera. Z raysów też by coś wybrał jak ma być elegancko :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, abecer napisał:

Do Forka moim zdaniem coś bardziej szprychowego, o prostym kształcie jak oz ultraleggera. Z raysów też by coś wybrał jak ma być elegancko :biglol:

Najprawdopodobniej skończy się na CE28N :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Bonless napisał:

Świetne koło, sam z chęcią bym takie kupił do Legacy, niestety u nas to trochę rzadkość w 18" 5x100.

Bardzo możliwe że będę miał takie tylko w wersji CE28NF, jak coś zapraszam na PW :)

A na razie płyną do mnie kute Rays Stark MS tylko 17". Jak mi nie podejdą do pewnie też będą do sprzedania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, skwaro napisał:

Bardzo możliwe że będę miał takie tylko w wersji CE28NF, jak coś zapraszam na PW :)

A na razie płyną do mnie kute Rays Stark MS tylko 17". Jak mi nie podejdą do pewnie też będą do sprzedania :)

Rozumiem że bezpośrednio z Japonii,  po wszystkich opłatach, transport, cło itd. jest taniej? Czy bardziej chodzi o dostępność? Takie rays se37k,  w bardzo dobrym stanie za ile można wyrwać? W Europie ciężko poniżej 6 tyś zł.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, abecer napisał:

Rozumiem że bezpośrednio z Japonii,  po wszystkich opłatach, transport, cło itd. jest taniej? Czy bardziej chodzi o dostępność? Takie rays se37k,  w bardzo dobrym stanie za ile można wyrwać? W Europie ciężko poniżej 6 tyś zł.  

Przede wszystkim chodzi o dostępność, na gotowo cena wyjdzie podobnie. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, skwaro napisał:

Bardzo możliwe że będę miał takie tylko w wersji CE28NF, jak coś zapraszam na PW :)

A na razie płyną do mnie kute Rays Stark MS tylko 17". Jak mi nie podejdą do pewnie też będą do sprzedania :)

Jakiej szerokości te ce28? 7,5" czy coś szerszego?

Ogolnie chodzi za mną zmiana bo chyba się już człowiek znudził ;) Nie zamykam sie tylko na ce28. Jak by się trafiło coś innego ciekawego 18", 19" to też bym nie pogardził :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...