Skocz do zawartości

FELGI - co, gdzie i jak?


alunetik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Felgi umyte,  lakier jak na swoje lata w całkiem dobrym stanie wiec jak na razie zostaje jak jest. Zrobiłem Ranty plus zaprawki,  nie jest idealnie ale lepiej niż było. 

Zdjęcia przed i po naprawie rantów ;)

20201121_162921.jpg

20201126_112012.jpg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.11.2020 o 11:29, abecer napisał:

Ranty plus


Bardzo ładne :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, skwaro napisał:

Rays Stark MS jest bardzo podobny, łącznie z logiem na dekielku, ale ma dodatkowe dziurki...

 

D383 RAYS STARK M-S 17 -inch 7.5J+48 PCD100-5H forged only one Rays shuta-kMS Impreza Legacy 86 Prius etc. spare .

Widziałem już je wcześniej. Dostałem info że to felgi kultowego producenta z Japonii - tanesiya. Kiedyś to mega spece od kucizny, ten model pochodzi z konca lat 90 i są podobno lżejsze od rays te37:blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, abecer napisał:

Widziałem już je wcześniej. Dostałem info że to felgi kultowego producenta z Japonii - tanesiya. Kiedyś to mega spece od kucizny, ten model pochodzi z konca lat 90 i są podobno lżejsze od rays te37:blink:

Wyczytałem w necie że Taneisya to nie tyle producent co fabryka robiąca kute felgi dla innych, m.in. dla Rays czy BMW. Pod swoją marką zaczęli robić felgi znacznie później. Tu masz ich stronę: http://www.taneisya.co.jp/en/top.html

Obstawiam że to może być jakaś starsza wersja Rays Stark bo logo się zgadza. Stark MS to też jest kuty monoblock, 17x7 podobno waży okolice 6,8kg. 

Edytowane przez skwaro
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, skwaro napisał:

Fajnie, ja też właśnie próbuję upolować kuciznę, zobaczymy czy się uda :)

 

Do Forka?

 

Na wiosnę będę sprzedawał rosyjskie kute felgi Slik, które obecnie mam na FXT (7.5x17 ET45, wchodzą na Brembulca)

 

 

20201107_142736.jpg.fb3bc9df0d8b0db613e3a94d75ea91cb.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eddie_gt4 napisał:

 

Bo jak do Forka, to mam kilka fajnych kompletów 5x100 do sprzedania... zresztą kilka fajnych 5x114.3 też by się znalazło ;)

Raczej nie przebijesz stosunku fajność do ceny tych co próbuję upolować, ale możesz podesłać co masz 5x100 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...