Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego WRX'a na Poznańskich blachach (PO 05***) widzianego na Konopnickiej w Krakowie dziś koło 14.30

 

i pozdrowienia dla również niebieskiego WRX'a na krakowskich blachach z wysokim spoilerem (OGS ?), widzianego 10 minut później na Pl.Inwalidów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a szkoda, że na kawke nie wstąpiłeś bo gdzieś tak koło 9.30 Monisia zawitała, charlie ma dokument na to 8) ......

 

Moniqa, również pozdrawiam(y) i rozumiem, że kolejny raz to przyjeżdżasz po budowlaną krówkę 8) .....

 

matt

chwileczke..dokument jakoś tak groźnie brzmi..więc pragnę w tym miesjcu powiedzieć że

KAWA W SIP'IE JEST NAJLEPSZA NA ŚWIECIE, PRACOWNICY SĄ BOSCY A DYREKCJIA TO OOO OOOOOOO :mrgreen: ŁUBU DUBU..ŁUBU DUBU.. :wink:

a co do krówki to właśnie wywieram presje i całkiem nieźle mi idzie..czekam tylko na fotki, tak dla wsparcia 8)

jesli chodzi o pracownikow bardzo mili to fakt. kawka lewa cukier byl zwietrzaly a mlika nie bylo :evil: tlumaczyli sie ze renault wszystko zabral :wink:

przy okazji widzialem nowego forysia i... niestety zbrzydl ten tak piekny samochodzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Tym razem zdążyłem odmachać, Owoc

 

Ha! Ma się tą siłę przekonywania ;).

 

Ale to tymbardziej utwierdzam się w przekonaniu, że po prostu nie chciałeś mi odmachać, bo skoro zdążyłeś STi'ce.... prawie 300-konnej... To mój legaś 140-konny pełzał niczym ślimak przy tej Imprezie... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłam pozdrowienia dla niebieskiej Imprezy GT widzianej dzisiaj na wybrzeżu szczecińskim około 7:50 rano

To pewnie Roland śmigał do fabryki :) . Ja go "dopadłem" gdy wracał po 18-tej i tym samym przekazuję pozdrowienia :D .

 

hehe - zgadza się - i przy okazji "odpozdrawiam" Krzyśka i Ciebie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia sa dla pana z Forestera, ktory zaparkowal obok mnie na stacji benzynoej w Cisnej, i kiedy wyszedlem po zaplaceniu, i powiedzialem mu dzien dobry, on grzecznie odburknal dzien dobry i natychmiast wrocil do pisania kartek na dachu pojazdu. Wyraznie antypatyczny wariant biznesowy z Warszawy. Co on sie bedzie znizal do rozmowy z kims nieznanym. NO CO!? I w ogole po kiego ja, pajac, zaczepiam nieznana mi osobe i wytracam go ze stanu skupienia podczas pisania kartki do babci. I do tego jak idiota sie dziwie. Musialem sie w leb uderzyc mocno. albo brak tlenu na tej szalonej wysokosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS, dzięki za pozdrowienia z 31-07 z Władka i również pozdrawiam. Pozdrawiam też widzianego dziś na trasie Jastrzębia-Władysławowo granatowego GT

 

Ty nie masz halogenkow? :roll:

 

Codziennie Cie widywalem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pozdrowienia dla również niebieskiego WRX'a na krakowskich blachach z wysokim spoilerem (OGS ?), widzianego 10 minut później na Pl.Inwalidów :wink:

 

ZONK :twisted: - to nie ja ;-)

 

ale to moze ten sam co go kiedys widzialem na Opolskiej - ladnie sobie pomrugalismy i przez kilka km tasowalismy sie miedzy autami... pozdrowienia dla niego 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS, Halogenki się pobiły, może jakbym odpuścił trochę na tym lewym to byłyby całe :twisted: , tak w związku z tym to chętnie kupię prawy do GT 99.

 

Widywałeś mnie codziennie ponieważ Ty tam odpoczywałeś, a ja ciężko pracowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było, to mi się zebrało troszkę pozdrowień dla kierowników niniejszych samochodów:

 

- weekend / Sopot: czarne WRX (nie pamiętam, czy to było STi :roll:, ale na 90% tak) na gdańskich numerach

- weekend / Sopot: niebieski STi na gdańskich numerach, na którym naklejki wskazywały, że ma PPP

- wczoraj / W-wa ul Świętokrzyska: niebieski wrx kombiwar

- dziś / W-wa Bielany: zielony outback, ok. 10.15 rano (jechałem za nim czerwonym smartem roadsterem)

 

No i na razie starczy 8)

 

A poza tym witam Wszystkich po przerwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...