Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Moniqa, Ty sie nie wychylaj - bo Ty spotkania "zawsze wilgotne" ukrywasz przede mna od jakiegos czasu -

jaaaaaa :?: jak bym smiala wasza wielka eee wielce szanowna...i takie tam wMordownio :mrgreen:

 

wiec masz Kredyt... tfu... Kreche Ban(k) :razz:

 

:mrgreen:

 

tak tak.... poproszeeee..za krnabrnosc pierwszego stopnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaaaaaa :?: jak bym smiala wasza wielka eee wielce szanowna...i takie tam wMordownio :mrgreen:

no wlasnie... i to tego sie smiala :shock: :twisted:

 

tak tak.... poproszeeee..za krnabrnosc pierwszego stopnia...

jak juz trzeciego - na pierwszego to trzeba zasluzyc - na razie winy sa pomniejsze i moga byc rozmyte - odpowiednim argumentem w plynie :cool:

 

A ten bank... tfu... ta krecha, to ona duża jest?

a ciagnie sie przez pare metrow na ul. Kasprzaka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten bank... tfu... ta krecha, to ona duża jest?

:twisted:

staram sie sumiennie, jol :lol: ..lojalnie i z premedytacja pracowac na nia od kilku lat...i nic. Normalnie zero szacunku :roll:

 

:mrgreen:

 

p.s. zostalam zmuszona do ostatecznosci..jutro rano na drzwiach do ...foruma napisze "Glupi KaOwiec" :lol:

na razie winy

Wino..nie winy..wino, winko , wineczko ...poprosze :mrgreen:

 

sa pomniejsze

nie wiem co na to Aga..ale mnie w to nie mieszaj :twisted:

 

a ciagnie sie przez pare metrow

wypraszam sobie :razz: jutro doniose komu trzeba o pomowieniach konkurencji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisze "Glupi KaOwiec"

hmmm... pewnie mialas juz jakies plany co kupisz ze spodziewanej premii? :roll:

 

szkoda, ze te plany znowu sie odsunely... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... pewnie mialas juz jakies plany co kupisz ze spodziewanej premii? :roll:

ja jestem solidna firma..mam zaplanowana najblizsza 5-latke, wyrabiam 300% normy niczym Pstrowski..pomnik by mi juz postawili ze spinaczy biurowych i kleju a paska doprosic sie nie moge...mam zalaczyc kilka wyrazow?mam smoka i nie zawaham sie go uzyc :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to bywam tam czasami służbowo (w każdym z tych co się tam tak ciągną)

KNF, KNB,MF, UKOiK, AJCI (albo jeszcze co innego) :?: :mrgreen:

 

przy okazji pozdrowienia dla kierownika niebieskiego WRXa kombi któremu dziś się przysneło na Kasprzaka pod trasą toruńską i został obtrąbiony przez współuczestników korka. Chyba był świniacz..tzn na lusterku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Ragowej spotkanej o 16-tej na Hulance i Zywieckiej . :cool:

 

Jade sobie spokojnie , patrze a na swiatlach stoi WRX MY03 z roziowymi chlapaczami i swiniaczem na zadzie . Mysle sobie Raga , wiec podjezdzam z lewej strony zeby kolege pozdrowic a tu cooo :shock: Raga jest kobieta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Ragowej spotkanej o 16-tej na Hulance i Zywieckiej . :cool:

 

Jade sobie spokojnie , patrze a na swiatlach stoi WRX MY03 z roziowymi chlapaczami i swiniaczem na zadzie . Mysle sobie Raga , wiec podjezdzam z lewej strony zeby kolege pozdrowic a tu cooo :shock: Raga jest kobieta :mrgreen:

 

Hehe :D żona mi mówi, że widzi kogoś ze świniaczem i że pomacha i jakoś ty lawirowałeś i wkońcu się udało :) Również pozdrowienia od niej no i oczywiście ode mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczora nawet wymieniłam uprzejmości

Matka - czy tajemnica bedzie w jaki sposob? :mrgreen:

WYJAŚNIAM

Uprzejmości przekazałam aparatem gembowym, wprowadzajonc w z góry zaplanowany rezonans struny głosowe, zwracajonc przy tem ówage aby rezonans beł przyjazny a z aparatu gembowego nie waliło zanatto. Kubajo mię uprzejmość odwzajemnił analogicznem otworem twarzowym. Potem sygnalizatory zmieniły kolorystykie co spowodowało że się zupełnie rozjechałam.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo! dla Durbosa i jego pieska, którego zwinął Paris Hilton :D. Para spotkana wczoraj w jakiejś knajpie na Puławskiej.

 

Nota bene fajnie tam - tam z lekka dekadencko; czuć tam luz spotykany np. w SPATiF-ie w Sopocie 8).

 

Pozdro, miło było spotkać, coś szybko uciekłeś. Ja z obstawą byłem, więc mały podrywacz nie miał jak Panu nowych kontaktów załatwić :twisted: Potem chyba ok 23 Dobramagilla przetoczył się w stronę Ursynowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...