Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

No teraz to już po prostu strach się będzie bać.

Dajmy na to, mówi człowiek swojej starej, że ma nadgodziny w robocie - jedzie sobie następnie do tej rudej Jolki, co zwykle... a następnego dnia szwagier mówi do jego żony: "ty słuchaj, ten twój to coraz sławniejszy, już nawet w necie jego zdjęcie jest, jak o 14.30 skręca tam koło parku... fajnie widać i numery, i jego za kierownicą, i taką rudą obok... Btw., kto to jest?" :wink:

Albo co gorsza zeznaje sobie człek spokojnie przed komisją śledczą, ma z WSI bankowo zrobione kwity, że danego dnia był w Irlandii, meldował się w hotelu, robił zakupy i tak dalej - i z żadnym lobbystą ani ruskim szpiegiem nie mógł się w związku z tym wtedy w Warszawie spotykać... a tu Giertych laptopa na stole uruchamia i mówi: "a to nie pański samochód z panem za kółkiem internauta uwiecznił o tutaj, o tej i o tej godzinie...? A ten pan na siedzeniu obok, to aby nie jest III sekretarz ambasady ościennego mocarstwa?"

 

Uffff. Dobrze, że ja nie jeżdżę Subaru. Może mnie nie pstrykniecie... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Moniqa :D Dawno Cię nie było ;) No to Cię pozdrawiam, skoro już w tym wątku się znajdujemy... ;)

tez Cie pozdrawiam cieplutlo...i przyznam ze stopien mojej nieszczesliwosci 8) troche zmalal...dzis rozjechac chcial mnie srebrny Lesnik..updoniony troszki do Szczaly..znaczy sie co..brat-blizniak niemiec..albo co :?: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla srebrnego forysia (z węgierską rejestracją) parkującego w sobotę pod Tatralandem (Słowacja)

pozdr.

 

A két gasztronómiai lapunk mellett az Alkalmi Áruház még csak afféle "növendék", bár a tömegfogyasztásra épített webáruházak sokaságában meglehetősen egyedi, azoknak ajánljuk, akik a felfedezést olykor többre értékelik, mint a puszta szerzést . Ebben az áruházban kitúrhat maguknak egy-egy jó vételt, legyen szó könyvről, kályháról, bélyegről, vagy valami jó kis szerelvényről ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... zanotowałem dziś Legacy kombi TURBO KR 72***, na ulicy Gertrudy, serdecznie pozdrawiam ...... może forumowicz to był :?: .... aaa i jeszcze Forys turbo zielony na stalówkach na krakowskiej .... również pozdro .....

 

mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wrociłem z Wawy i chciałem z tego miejsca pozdrowic wszystkie Subaraki, ktore spotkałem na ulicach stolicy w weekend :wink: a troche tego było. 8)

 

Z niecierpliwie czekam na takie widoki w stolicy Wielkopolski

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...