Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdro dla kierownika srebrnego Legaca kombi rok (95-96) mijanego dziś przeze mnie w aleji krakowskiej przed pentlą autobusową na okęciu w sronę centrum :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak się boisz :mrgreen:.

 

Ciebie to się nawet boją wszystkie staruszki z okolic, a dzieciaki z okolicznych przedszkoli zwiewają na Twój widok, gdzie pieprz rośnie, to co - ja miałbym się nie bać?! :shock:

 

:mrgreen:

 

Sądzisz, że to przez turban na głowie i Koran pod pachą..? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kole AnnCo tak na 12.35 jakeśmy się mijali w bramie wjazdowej - kiwałem ale to były ułamki sekundy.

Akurat z pod pracy wyjeżdżałem, też kiwnąłem, nie wiem czy zdążyłeś zauważyć. Mijanie się na szczycie zakrętu średnio sprzyja takim manewrom.... ale da się ;) W każdym razie dzięki i wzajemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę Imprezy wiśniowej ( czy to były Bug Eye nie wiem) spotkanej w ASKO we wtorek. Rejestracja NO.... i naklejka Krzysztof Hołowczyc ( taka czerwono zółta)na tylnej klapie.

Ponadto zauważyłem ostatnio parkującego pod domem w którym mieszkam Lancera Evo VIII numery WX 29... Czy zna ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiwka dla OGS'a widzianego na Gallu ok 22.20 8)

 

CO?!? No nieźle... :shock:

 

:mrgreen:

 

Pozdrawiam kierowcę Imprezy wiśniowej ( czy to były Bug Eye nie wiem) spotkanej w ASKO we wtorek. Rejestracja NO.... i naklejka Krzysztof Hołowczyc ( taka czerwono zółta)na tylnej klapie.

 

dyć to jarmaj musiał być, albo to ten podły człowiek, który się podszywa pod wiśnię! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiwka dla OGS'a widzianego na Gallu ok 22.20 8)

 

CO?!? No nieźle... :shock:

 

:mrgreen:

 

Jeszcze trzeba bylo z 3 literki zmienic ;) ... bylo na Galla :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czerwonej Imprezy widzanej okolo 17:30 na Puławskiej.

A później pozdrowienia dla Wojtka vel wojczek jadącego Puławską w kierunku Centrum, z kimś na prawym siedzeniu ;)

PS. Wojtek twoja dziewczyna też jest z Mokotowa ??

Pozdrawiam

 

Dzieki i pozdrawiam:-)))Otrabilem Cie ale to moja lady zauwazyla Ciebie pierwsza..tez jest wyczulona na SI:-)Ta z Mokotowa z ulicy Wojtka-Kaczora ktorego zamszowoz czesto widuje pod blokiem...Sorry Wojtek za zamszowoz;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś pozdrowiłem kierownika evo VIII na Bemowie (pomyślałem: można czasem zrobić wielkopański gest i pozdrowić konkurencję :twisted:) ale fiutek jeden zrobił minę, jakbym mu ojca harmonią zabił i pojechał :roll: :mrgreen:.

 

Więcej pozdrawiał evowców nie będę :twisted:.

 

shodan, tomekg - od dziś może mi Panowie przestać mówić "dzień dobry".

 

 

 

:wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...