Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

To ja pozdrowię srebrnego GT-ka na numerach WB xxxxx, "onalepkowanego" - najpierw mu przechodziłem przed nosem pod Paparazzi, a jakąś godzinę później znów mu przechodziłem przed nosem niedaleko Cinnamona - a wcale się nie umawialiśmy :shock:.

 

No chyba, że on objeżdżał centrum w kółko :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiej Imprezy wypełnionej narodem co jej uciekłem na prawy pas, aby mogła rozprostować kości. :twisted: Oni trąbnęli, a ja mrugnąłem, a wszystko na Trasie Łazienkowskiej dzisiaj po 21 wśród śpiących warszawskich kierowców. Nie było bezpiecznie. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla adminisTRAKTORKA co wlasnie szuka miotly :D

\

 

Pozdrowienia dla Siostry co sie przenosi na pieterko i moze bedzie miala taaaaaakiego lokatora :mrgreen:

 

OT: Tylko wyszli mi jakies 25km w 1 strone :/ to jakies 1000km miesiecznie :( .... ale za to jakie towarzystwo 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT: Tylko wyszli mi jakies 25km w 1 strone :/ to jakies 1000km miesiecznie :( .... ale za to jakie towarzystwo 8)

 

jakies dziwne liczydło masz w aucie 8) ..ja jak zwiększył mi się dystans z domu do pracy..to sobie wymyśliłam że to przecież świetna okazja żeby jak najwięcej czasu spędzać z Hansem ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanap4, nie to nie byłem ja :twisted: ale rownież pozdrawiam , w tamtych okolicach czasami widzę sebrne GT ale z naleśnikiem. :roll:

 

Dzisiaj za to widzialem Cie ok 15 chyba na Pilsudskiego obok Michelin.Przyznam szczerze, ze GT z wysokim skrzydlem prezentuje sie rewelacyjnie.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Siostry co sie przenosi na pieterko i moze bedzie miala taaaaaakiego lokatora :mrgreen:

 

OT: Tylko wyszli mi jakies 25km w 1 strone :/ to jakies 1000km miesiecznie :( .... ale za to jakie towarzystwo 8)

 

Przeprowadzasz się do nas na Ruczaj? Przez miasto do SIP jest jakieś 15km, obwodnicą 2x tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kanap'a4 robiacego "dziwne manewry" 02.03.06 ok 23.15 naprzeciw mojego mieszkania na iwaszkiewicza (Olsztyn) ;) ten mniejszy koles kotry stal na balkonie vis a vis Ciebie to bylem ja ;)A ten Twoj pasazer to tam w mape patrzyl, czy notatki przegladal :P bo staliscie chyba tam z 20minut ;) Pozdrowka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam spotkane w mijającym tygodniu w Zakopanem i okolicach:

- niebieskie STi MY'03-05 (WE*****) zaparkowane pod Nosalowym Dworem (poniedziałek lub wtorek).

- srebrne STi MY'03-05 (WE*****) stojące w Bukowinie Tatrzańskiej (wtorek lub środa).

- niebieskie STi BugEye (WR*****) zaparkowane obok mnie pod Krokwią (czwartek).

 

oraz niezliczone ilości antycznych Legasiów na lokalnych tablicach (KTT****) krążące po okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...