Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Trasa Lipsko -Zwoleń ok. 15-tej.

Pozdrowienia dla ciemno - zielonego Forka WI***** mijanego na tej trasie.

Trasa Zwoleń - Puławy ok. 15.30. :)

Pozdrawiam załogę srebrnego Forka WR***** spotkanego na granicy woj. Mazowieckiego i Lubelskiego parkującego na poboczu pod lasem :)

W obu przypadkach nie było żadnego kontaktu, bo zaskoczenie lub zwyczajne przegapienie sytuacji miało miejsce.

W 3 dni przejechałem drogami południowo-wschodniej Polski z 700km i nie spotkałem ANI JEDNEGO Subaru :shock: Normalnie pustynia...,

dopiero te dwa przypadki na pograniczach woj. Mazowieckiego. Już nawet przestałem się rozglądać a tu nagle.... :)

Czyli na Mazowszu trzeba być bardziej czujnym. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam grafitowego nowego legaca ze świnką widzianego na wjeździe do Otwocka z Wału Miedzeszyńskiego (wjazd na Kresy) wczoraj około 14 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czerwonego civica ze świnką widzianego na wjeżdzie na parking pod GPW przed chwilą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika i pasażerki niebieskiego STI z tablicami ERW, którego mijałem na Prymasa Tysiąclecia wczoraj jakoś przed 19. Co prawda nie z Subaru, ale zdecydowałem się na kiwkę i była odpowiedź 8)

 

Odpozdrawiamy :D Widziałem widziałem, wszyscy uśmiechnięci w Mercu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika oświniaczonego fiata bravy(?) spotkanego wczoraj w Wiśle-Malince!

Gdybym wiedział, że nie jedziecie dalej, zatrzymał bym się wcześniej, a nie dopiero na przystanku pod serpentynami 8)

Tak, Fiat Brava i rowniez pozdrawiam ;) bardzo duzo Subarakow jezdzi w tej okolicy, ale malo oswiniaczonych, Ciebie widzialem jak cofales z parkingu przy drodze i zauwazylem tylko lapke ''siemanko'' wiec nie chcialem trabic czy cos, bo nie jechalem w Subaru ;) Zostaje tutaj do wtorku wiec moze jeszcze sie spotkamy na drodze i porozmawiamy ;P

Jeszcze raz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika fioletowo srebrnego OBKa pierwszej generacji, spotkanego w Rydzewie k. Gizycka. Leciałem białym turboantykiem, machałem, a dostałem tylko dziwne spojrzenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla motocyklisty
Pozdrowienia dla kierownika czerwonego civica ze świnką
Pozdrawiam kierownika oświniaczonego fiata bravy
Pozdrowienia dla gości z oświniaczonej avensis
wszyscy uśmiechnięci w Mercu

 

 

Świnia forumowa się rozprzestrzenia :idea::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika oświniaczonego fiata bravy(?) spotkanego wczoraj w Wiśle-Malince!

Gdybym wiedział, że nie jedziecie dalej, zatrzymał bym się wcześniej, a nie dopiero na przystanku pod serpentynami 8)

Tak, Fiat Brava i rowniez pozdrawiam ;) bardzo duzo Subarakow jezdzi w tej okolicy, ale malo oswiniaczonych, Ciebie widzialem jak cofales z parkingu przy drodze i zauwazylem tylko lapke ''siemanko'' wiec nie chcialem trabic czy cos, bo nie jechalem w Subaru ;) Zostaje tutaj do wtorku wiec moze jeszcze sie spotkamy na drodze i porozmawiamy ;P

Jeszcze raz pozdrawiam

Dzięki za pozdrowienia za wycieraczką pod Bike Park Palenica :) jeździsz na rowerze ?

pozdrawiam również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika czarnego bloba wrx na KR... odpoczywającego wczoraj ok 19.30 na parkingu przy Lotosie na A4, między zjazdami Strzelin/Oława a Nysa/Brzeg.

Przejeżdżałem obok tajnym, srebrnym fiatem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika oświniaczonego fiata bravy(?) spotkanego wczoraj w Wiśle-Malince!

Gdybym wiedział, że nie jedziecie dalej, zatrzymał bym się wcześniej, a nie dopiero na przystanku pod serpentynami 8)

Tak, Fiat Brava i rowniez pozdrawiam ;) bardzo duzo Subarakow jezdzi w tej okolicy, ale malo oswiniaczonych, Ciebie widzialem jak cofales z parkingu przy drodze i zauwazylem tylko lapke ''siemanko'' wiec nie chcialem trabic czy cos, bo nie jechalem w Subaru ;) Zostaje tutaj do wtorku wiec moze jeszcze sie spotkamy na drodze i porozmawiamy ;P

Jeszcze raz pozdrawiam

Miałem dużą świnkę i nick forumowy na tylnej klapie, ale już się sprał. Rezydujesz gdzieś w Malince? Mogę tam wpaść wieczorem, będę jechał na test nowego oleju w skrzyni :mrgreen:

:arrow: PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...