Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam kierownika niebieksiego wóeriksa kombi za kturym mialem przyjemnosc chwile bardzo krotka chwile utzymac sie na trasie tarnuw-brzesko!!!!!

 

owoc... chyba "bżesko" ROTFL

:lol:[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiwka dla myslacego, ze moze wszystko Pana z czarnego STi MY'04 US Spec ;) To czerwone EVO IX na Powstancow Sl. to bylem ja. I jednak okazalo sie, ze jestem szybszy :) I nie musialem przystankami i pasami do skretu w prawo nadganiac :)

 

He, he - kill kwalifikujący się na sr.pl :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... zaległe,wczorajsze pozdro dla ALEXa, którego furarz namierzyłem w wieliczce pod blokami niedaleko wyjazdu na kraków......... i dzisiejsze pozdrowienia dla niebieskiego Outbacka 2.5 na katowickich tablicach spotkanego na rondzie mogilskim oraz dla forysia spotkanego w okolicach TP i biura architektonicznego Moniqi :D .......

 

matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mrugałam, nie machałam bo jako początkujący kierowca nie mam wystarczającej podzielności uwagi, ale pozdrawiam kierownika/ kierowniczkę srebrnego Foresia P0....., który śmignął prawym pasem na Niestachowskiej około 16:25. Zaryzykowałabym, że to mógł być Maruda, ale był za szybki a ja bez okularów :wink: i nic więcej nie zauważyłam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mrugałam, nie machałam bo jako początkujący kierowca nie mam wystarczającej podzielności uwagi, ale pozdrawiam kierownika/ kierowniczkę srebrnego Foresia P0....., który śmignął prawym pasem na Niestachowskiej około 16:25. Zaryzykowałabym, że to mógł być Maruda, ale był za szybki a ja bez okularów :wink: i nic więcej nie zauważyłam :(

 

Madja... Zapamiętaj sobie raz na jutro: PZ! Pe - Zet! Pe - Zet!...

:lol:

 

M.

 

PS:

Zaryzykowałabym, że to mógł być Maruda, ale był za szybki

Grabicie se, koleżanko... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mrugałam, nie machałam bo jako początkujący kierowca nie mam wystarczającej podzielności uwagi, ale pozdrawiam kierownika/ kierowniczkę srebrnego Foresia P0....., który śmignął prawym pasem na Niestachowskiej około 16:25. Zaryzykowałabym, że to mógł być Maruda, ale był za szybki a ja bez okularów :wink: i nic więcej nie zauważyłam :(

 

Madja... Zapamiętaj sobie raz na jutro: PZ! Pe - Zet! Pe - Zet!...

:lol:

M.

 

PS:

Zaryzykowałabym, że to mógł być Maruda, ale był za szybki

Grabicie se, koleżanko... :wink:

 

Postaram się zapamiętać, że PZ.

 

Jak mam być szczera to nie do końca wierzyłam, że to Ty... a to z powodu (teraz to mogę napisać) stylu jazdy :lol: Nie, żebym coś sugerowała... Potraktuj to jako komplement :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się zapamiętać, że PZ.

 

Jak mam być szczera to nie do końca wierzyłam, że to Ty... a to z powodu (teraz to mogę napisać) stylu jazdy :lol: Nie, żebym coś sugerowała... Potraktuj to jako komplement :wink:

 

:D

Znaczy, jaki był ten styl jazdy?

 

 

Alan, może dobrze się stało, żę mnie skarcił, bo przynajmniej zapamiętam, że PZ i nie będę Marudy pozdrawiać nadaremno :wink: Najwyraźniej tego nie lubi :lol:

 

Madja! Nie skarcił, tylko uświadomił (wzlędnie, "przypomniał" ;)).

 

Będę obstawał iż nie było to "pozdrawianie Marudy nadaremno", a raczej "przekazywanie pozdrowień należnych Marudzie osobom nieuprawnionym". O!

:lol:

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, jaki był ten styl jazdy?

Proszę kojarzyć: za szybki, śmignął prawym pasem. Nie będę pisać wprost, bo może to jakiś forumowicz :lol:

Madja! Nie skarcił, tylko uświadomił (wzlędnie, "przypomniał" ).

Maruda, ale Ty upierdliwy dziś jesteś :wink: Ja tu sobie jaja robię :lol:

Będę obstawał iż nie było to "pozdrawianie Marudy nadaremno", a raczej "przekazywanie pozdrowień należnych Marudzie osobom nieuprawnionym". O!

Tak jest! Poprawię się :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiwka dla myslacego, ze moze wszystko Pana z czarnego STi MY'04 US Spec ;) To czerwone EVO IX na Powstancow Sl. to bylem ja. I jednak okazalo sie, ze jestem szybszy :) I nie musialem przystankami i pasami do skretu w prawo nadganiac :)

Michał, ale prawda jest taka że coraz więcej osób uważa że jak ma Imrpeze to już potrafią się nią posługiwać jak kierowcy wyścigowi. A oni nic nie potrafią w rzeczywistości zrobić, bym powiedział że czasem nawet biegów nie potrafią......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, jaki był ten styl jazdy?

Proszę kojarzyć: za szybki, śmignął prawym pasem. Nie będę pisać wprost, bo może to jakiś forumowicz :lol:

Na Niestachowskiej można prawym. Są trzy pasy ruchu, osobne jezdnie w każdą stronę - a przy osobnych jezdniach można wyprzedzać z prawej nawet jak są tylko dwa pasy (chyba...).

 

Też czasami (w okolicznościach jak powyżej, i gdy czas mnie trochę goni) wyprzedzam z prawej. A na Niestachowskiej (na zjeździe z wiaduktu przy Boninie), jak towarzystwo jest czasami niemożebnie mułowate i nie chce wpuścić na prawy pas gdy lewy się kończy, to zdarza mi się wjechać na Niestachowską przez te skośne pasy.

 

Wczoraj (ee... właściwie to "dzisiaj") wracając do chaty, na most Lecha wjechałem z Serbskiej slajdem - nie żeby specjalnie: cała droga była posolona, ale na zakręt już zabrakło. No i w momencie przyhamowywania przed zakrętem okazało się że albo zakręt na ręczniku, albo wjazd poprzeczny na drugi pas ruchu - no to wybrałem to pierwsze.

 

Więc ponieważ też czasami 8) zdarza mi się pojechać trochę "przepisowo inaczej", zapytałem o styl... ;)

 

Maruda, ale Ty upierdliwy dziś jesteś :wink:

Co: "dzisiaj"...? ;) Zwyczajnie, jak zawsze... :mrgreen:

 

Ja tu sobie jaja robię :lol:

Ja też... :lol:

 

Będę obstawał iż nie było to "pozdrawianie Marudy nadaremno", a raczej "przekazywanie pozdrowień należnych Marudzie osobom nieuprawnionym". O!

Tak jest! Poprawię się :oops:

:!: 8)

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam kierownika (starszego Pana) czarnego Forysia 2.0XT na blachach WT... tankujacego na auchanie w Poznaniu jakos w czwartek kolo 17 ;)

I jeszcze pozdrawiam kierownika srebrnego SI GT na blachach holenderskich stojacego pod kosciolem w kiekrzu 26.12 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...