Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego kombiwara który był tak miły i nie rozjechał mnie na przejściu koło Pałacu Sztuki i kierownika uskrzydlonego, niebieskiego GT ze Św.Jana

a na maile to sie nie odpowiada juz? pani moniqo :wink: :| :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie ja chrzanie serdecznie pisanie na PW.Panowie moderatorzy i informatycy wyslalem do pani Moniki maila na PW o godzinie 10 rano. i...jeszcze nie dostala to jakis wstyd jest.i to nie pierwszy raz. :evil:

 

Wstyd to by był, jakby administratorzy opublikowali jego treść :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie ja chrzanie serdecznie pisanie na PW.Panowie moderatorzy i informatycy wyslalem do pani Moniki maila na PW o godzinie 10 rano. i...jeszcze nie dostala to jakis wstyd jest.i to nie pierwszy raz. :evil:

 

Wstyd to by był, jakby administratorzy opublikowali jego treść :twisted:.

 

taka prawda :wink: a wy macie tez problemy z PW ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wy macie tez problemy z PW ?

 

Ja nie mam 8)

 

Powiedziałbym "ja też nie mam", ale od razu przypomniała mi się scena z Misia, kiedy Wesoły Romek śpiewa, że że ma na przemieściu domek, a w domku "wodę, światło, gaz", na co jeden ze słuchaczy mówi: "Czekaj, czekaj, wyłączą Ci" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym "ja też nie mam", ale od razu przypomniała mi się scena z Misia, kiedy Wesoły Romek śpiewa, że że ma na przemieściu domek, a w domku "wodę, światło, gaz", na co jeden ze słuchaczy mówi: "Czekaj, czekaj, wyłączą Ci" :mrgreen:

no żeby tak śmiać się z ...czyjegoś problemu komunikacyjnego :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla nowego Forestera XT widzianego w.... Rzezawie :mrgreen:.

Chyba objeżdżał korek na E4.

 

Pozdrawiam też właściciela czarnego STi (nie był to ani Niuniek, ani vampeer ;)), wysadzającego pasażera na skrzyżowaniu Karmelickiej z Podwalem/Dunajewskiego, wczoraj ~14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Jak tylko uslyszalem, ze przyjechala Toyota na strojenie, to niemal pewien bylem, ze to Ty :)

 

Mam w tej chili 94 koni, 135 Nm , ale rezygnuje z tego chipa i bede sie bawił w pewne zmiany mechaniczne, dam znac wiczorkiem co i jak ponieważ znajomy zobaczy pod maske, może jakieś sportowe wałki, będę wiedziałam więcej. Pomimo 94 koni, 6 koni wiecej ( początkowo 88 ) nic nie odczułem, dlatego nie ma sensu płacić za ten Blue Box.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla granatowego GT, oraz srebrnego kombi WRX 05 w okolicach GM

Pozdrowienia dla srebrnego Legacy Kombi na Niepodległości który ładnie się utrzymywał za mną ;)

Pozdrowienia dla kolenjnego ciemnego GT, spotkanego 40min temu przy CH Targówek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla granatowego GT, oraz srebrnego kombi WRX 05 w okolicach GM

Pozdrowienia dla srebrnego Legacy Kombi na Niepodległości który ładnie się utrzymywał za mną ;)

Pozdrowienia dla kolenjnego ciemnego GT, spotkanego 40min temu przy CH Targówek ;)

byłem wiec morze chodzi o mnie i tobie równierz sle pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam pana w czarnym Forysiu XT, który nie chciał mnie wpuścić z nawrotki na Aleje... Ale i tak to zrobił... Czy mu się to podobało, czy nie... :mrgreen:.

 

Pozdrawiam też:

- WRXa z trumną na dachu i naleśnikiem, prowadzonego przez kobietkę, widzianego na ul. Królowej Jadwigi.

- STi, w tym samym miejscu.

 

Oba ok. 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...