Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Leszka, który czepił się nas koło Poznania :wink:

 

 

Zaobserwowałem że jak tylko spadnie temperatura to subarów jest mniej na ulicach, boja się śniegu? Ostatnio wcale nie widuje subaru na szlaku który drogą jest już tylko z nazwy
A jak się zaczyna zima to rośnie sprzedaż Subaru... Coś się nie zgadza.

 

No właśnie Witek i ja dziękuję za to, żę mogłem się przykleić do Was bo zapewne bym długo szukał.

 

Ps. Mama Witka na trasie jest szalona. Pozdrowionka Witek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego WRX-a spotkanego w Mikołowie, bordowego starszego ale jarego Legasia, spotkanego przed Bielskiem i czarnego Foresia spotkanego już w samym Bielsku. Niestety pomiomo moich uslnych kiwań i machań, nic, zupełnie nic. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

Niebieskiej Imprezy 05, widzianej dzisiaj na parkingu w GM

Czarnej Imprezy wydzianej na wybrzeżu szczecińskim

Niebieskie STI 05 na trakcie królewskim

no i białego Lancera 8 USDM na Marszałkowskiej, wraz z uśmiechniętą od ucha do ucha blondynką która go prowadziła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Kierowniczkę srebrnego GT kombi WW..... której mrugnąłem dzisiaj na Obozowej.

WW mowisz no moze ten kombiwar ktoremu nrugnalem to tez byl srebrny hm no bo tablice tez byly WW ja jej mrugnalem kolo 8.20

 

ja jej swoim GT też mrugnąłem dzisiaj w pobliżu tej godziny.To pewnie ta sama :D Chyba miała nawet blond włosy jak dobrze zobaczyłem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnej Imprezki 98 którą widziałem dzisiaj na Karowej o 8 rano

A następnie pozdrowienia dla czerwonej Imprezy -98 na Królewskiej widzianej 5 minut po 8

Oraz pozdrowienia dla niebieskiego WRX na rejestracji WP? z ulicy Krolewskiej/mazowieckiej/kredytowej/jasnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnej Imprezki 98 którą widziałem dzisiaj na Karowej o 8 rano

A następnie pozdrowienia dla czerwonej Imprezy -98 na Królewskiej widzianej 5 minut po 8

Oraz pozdrowienia dla niebieskiego WRX na rejestracji WP? z ulicy Krolewskiej/mazowieckiej/kredytowej/jasnej

a to ty byles :mrgreen::mrgreen::mrgreen: a to ja bylem WPI brudas sraszny prawda :?: :oops::oops::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...