Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Zaobserwowałem że jak tylko spadnie temperatura to subarów jest mniej na ulicach, boja się śniegu? Ostatnio wcale nie widuje subaru na szlaku który drogą jest już tylko z nazwy

Jeżeli szuwarki kupują ludzie co boją się o byle zadrapanie czy spadku połysku auta bo śnieg + sól może przecież straszne spustoszenie poczynić! Tylko po co w takim razie kupił szuwara? Dla lansu? Tacy też są... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli szuwarki kupują ludzie co boją się o byle zadrapanie czy spadku połysku auta bo śnieg + sól może przecież straszne spustoszenie poczynić! Tylko po co w takim razie kupił szuwara? Dla lansu? Tacy też są... :(

 

Ano są i czasami ma to zalety. Dlaczego?, kolega kupił niedawno pojazd SYRENA 105 (moja druga ulubiona marka, prawie jak subaru) z roku pamiętnego 82, ma przejechane 35tkm, gdyby jeździła w zimie juz dawno trafiłaby do huty i jeździła teraz jako jakiś za przeproszeniem opel. Zboczyłem z tematu subaru, otóż przed kupnem subaru wiecznie je widywałem na ulicach, a teraz choc bym chciał nie mam komu palca wystawić na ulicy, chyba że wcześniej widziałem je oczyma wyobraźni i zakup wyleczył mnie całkowicie, ale to na forum dla schizofreników sobie zostawie. Skoro poruszony został watek gastronomiczny subar pomimo pewnego już wieku dotychczasowe życie spędzał szczęśliwie przemierzając oklice mediolanu i nigdy śniegu nie widział ani tym bardziej soli, i rozpie....a mi serce jak widze solarki przedemną na drodze. Czy nie mogliby posypywać dróg chlorkiem wapna który jest moto-przyjazny, albo zostawic mi bocznych dróg w spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Foresia i w środku jego kolesia, który dzis koło 15.00 spowodował ze mną zamieszanie za rondem ONZ na niepodleglosci... Impreza śmigneła pierwsza :)

 

Heller witanko, to mój własny ślubny, właśnie zdążył mi o tym opowiedzieć :) :) heheh, chłpaczki, we trzech poszaleliście, co???

 

!!! PODOBNO to Forystek śmignął pierwszy???!!!??? mamy rozbieżnośc w zeznaniach???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla Norberta, Wojtka oraz ich Szuwarków. Biedny ten GT-ek Wojtka z folią na drzwiach i rozbebeszonym środkiem. Przez tą folię biedaczek przez drzwi pasażera musi się przeciskać na swoje miejsce.

 

Pozdrawiam również Niebieskiego STi który przejechał obok McD na wilanowie jak z Wojtkiem oglądałem jego szkody oraz czarnego STi WE... który dokładnie o 15 jechał Marszałkowską obok H&M-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatek wielkie dzięki spotkanie było spoko, szyba jedzie z Koszalina a srodkową panel zastapi jak sie uda piękna ryflowana blacha aluminiowa i do tego fajne przełącznuki może prosto z samolotu myślę ze bedzie wyglądało fajnie :D

 

Kurde te przełączniki będą fajnie wyglądać. Zatem uzdrawiaj Ją jak najszybciej.

 

Pozdrowienia dla niebieskiego kombiwarka wolnossaka WE 15... (kierownik (brunet w okularach) )wiózł blondynkę w czarnym płaszczu i chyba ją trochę bajerował) oraz niebieskiego WRX MY06 WT..... zakupionego w Białymstoku (takie miał podkładki pod tablicą, nazwa dealera Grafix czy coś podobnego- Subaryta coś Ci wiadomo w tej sprawie :) ) które stały na parkingu Geanta na Jubilerskiej około 13.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Leszka, który czepił się nas koło Poznania :wink:

 

 

Zaobserwowałem że jak tylko spadnie temperatura to subarów jest mniej na ulicach, boja się śniegu? Ostatnio wcale nie widuje subaru na szlaku który drogą jest już tylko z nazwy
A jak się zaczyna zima to rośnie sprzedaż Subaru... Coś się nie zgadza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...