Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

marro parkowałeś dzisiaj ok 14 na wprost mojej pracy :?: stało błękitne STI rej DW..... 8) , które pozdrawiam

 

hej, odpozdrawiam :mrgreen: podjechałem na lunch bedąc w rozjazdach po mieście :mrgreen:

 

dawno nie widziałem Twojej Imprezy ,nowe naklejki się pojawiły 8)

 

bo mi upgrejdowali stanowisko pracy i dostałem parking podziemny :mrgreen: a naklejki fakt sa - przywrocilem oryginalny wygląd jak przy sprzątaniu się nagle natknąłem na znalezisko w postaci naklejek - w sumie jak niektorzy mówią to taki sticker tuning dodaje ze 20kucyków - ale jakos tego nie czuję :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia:

 

- dla elias'a, który dzisiaj mijał mnie przy pracy (kiwka była 8))

 

- dla kierowcy Imprezy STi (blob-eye) zaparkowanej wczoraj (16:30) przed UM w Katowicach (na Młyńskiej)

 

- dla kierowcy Imprezy WRX (blob-eye), z którym minęliśmy się dzisiaj na ul. Sokolskiej w Katowicach (kiwka była 8))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czarnego STi na Srodziemnomorskiej ok 19, ok 9 dla kierownika niebieskiego WRXa w okolicach pomnika lotnika (kiwaka byla w obu przypadkach)

oraz wczoraj dla kierownika wisniowego Legacy kombi kiwaka byla, oraz dla kierownika Imprezy niebieskiej wjezdzjaacej na aleje jerozolimskie ok 20 i wszystkich innych ktorych widzialem i kiwalem a oni nie odkiwali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Przemqa, bo jak mi się wydaje jego barachło :mrgreen: stało dzis rano zaparkowane na swiętokrzyskiej :mrgreen:

 

Mniej pij, to Ci się mniej będzie wydawało... :P

 

PS To za to "barachło" :D

 

he he he :mrgreen::mrgreen: bez kawy bylem to i wzrok w tym wieku nie taki :mrgreen: a wozidlo takie jak Twoje nawet taki sticker tuning mial podobny :mrgreen:

 

pozdrawiam przy okazji legasia zaparkowanego wczoraj wieczorem przy siłowni na AWF-ie, Swiniacz był na tylnej klapie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia poranne dla Plejadka, tradycyjnie na Poniatowskiego :wink:

oraz dla kierowcy czarnej Tribeki na Weteranów

 

Odpozdrawiam. Zaraz po tobie jechała srebna Impreza kombi ale niestety bez reakcji ze strony kierownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...