Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla kierownika czarnego WRXa TK, z którym staliśmy razem w korku na Wisłostradzie, a także dla niebieskiego GTka widzianego w Nowym Dworze (kiwka była).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bodaj Was pokrecilo z takimi pomyslami :razz: :mrgreen:

 

Przejechalem wczoraj pol Polski i moge pozdrowic tylko siebie, nikogo na autostradach nie spotkalem spod znaku plejad :shock:

Pozdrawiam Simon- a , za ktorym jechałem pół Polski i mnie nie zauważył :mrgreen: Se szyby umyj bo nikt nie widzi kto w środku siedzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia dla ładniejszej połowy Piskoora w forku, napotkanej i obmachanej z wzajemnością, w czwartek po południu na Pl. Zawiszy. :cool: :mrgreen:

 

 

Wielkie pozdrowienia i podziękowania dla Wawrzona ,napotkanego niespodziewanie w Sochaczewie. Dobrze mieć jednak CB :wink:

Dzięki za pokierowanie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego WRX-a BI coś tam spotkanego dzisiaj w Warszawie na Chłodnej i potem Niepodległości. Awaryjnymi mignął ;)

 

Odpozdrowienia :mrgreen: i pozdrówki dla kierownika czarnego STi WZ ze świnią na klapie, co mnie wyprzedził za Wyszkowem jak do bstoku jechałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego STI 06-07, które koło 12 30 jechało po Wisłostradzie w kierunku Łomianek, przed zwężeniem...

i dla forumowicza od wiśniowego Coupe GC (wiem, że miałeś nick na S, kończył się na S, ale był na tyle zagmatwany, że nie chcę przekręcić :mrgreen:), który minął mnie jakieś dwie godziny później, gdy tym razem ja byłem w tym miejscu, w którym poprzednio STI :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pozdrĂłwki dla kierownika czarnego STi WZ ze ĹwiniÄ na klapie, co mnie wyprzedziĹ za Wyszkowem jak do bstoku jechaĹem.

 

Hmmm, wczoraj ok 20:00? To moglem byc ja, co prawda nie STI a WRX, ale reszta sie zgadza :-) Czym jechales? Chyba nie Subaru, bo bym zauwazyl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, wczoraj ok 20:00? To moglem byc ja, co prawda nie STI a WRX, ale reszta sie zgadza :-) Czym jechales? Chyba nie Subaru, bo bym zauwazyl?

 

Pora podobna, więc na 100% :mrgreen: Vectrą jechałem cichociemną... Wjechałeś na obwodnicę Wyszkowa jakoś na jej końcu, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie pozdrawiam niebieską Impreze GT w kombi, ze świniakami na lusterkach. Subarak na warszawskich tablicach, kierowała pani :)

Autko spotkane w Toruniu, widziałem na placu Rapackiego (za mostem) - oczywiście pykałem fotę, a pasażer się nawet spojrzał :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnej oświniaczonej wanny która smigneła koło mnie około 14 na Pileckiego w strone ursynowa. Udało mi sie odmachnąc ale juz nicka nie odczytałem :wink: :wink: Chcialem pogonic ale okazalo sie ze nasze drogi szybko sie rozeszly :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieskiego WRXa STI widzianego wczoraj na wale miedzeszysnkim ok 18, kawalek razem pojechalismy walem a pozniej Poniatowskim (szybkie to STI), niebieskiego wrxa bugyeye z ktorym kawaleczek pojechalismy KENem ok 22-23 i marynarska, oraz widzianego dzis czarnego WRXa z nalesnikiem rejestracja TK (pomachalismy sobie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego "Lanosa" STI z tablicami chyba KRA..., który dał mi wjechać przed siebie w korku na trasie W-Z tuż za pl. Bankowym.

Potem razem skręciliśmy w stronę pl. Teatralnego.

Świnka na klapie była. Pozdrawiam jeszcze raz i dziękuję.

 

Byłem dyszlowym dupowozem, więc tylko podziękowałem awaryjnymi :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...