Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdro dla Gooryego ktoremu tylne kola krecily sie szybciej niz przednie kiedy wczoraj poznym popoludniem wyjezdzal z McD w wilanowie :mrgreen:

 

odpozdrawiam ofkorsik,

wyjaśnijmy tylko, że jechałem przewietrzyć żony Terrano, bo by wyszło że mam DCCD w STI jakieś zepsute :roll:

 

Pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Fali , za którym zaparkowałem w sobotę rano na Krzywickiego :)

 

Nawzajem! Ostatni dzień w Centrum - wyprowadzka! :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjaśnijmy tylko, że jechałem przewietrzyć żony Terrano, bo by wyszło że mam DCCD w STI jakieś zepsute :roll:

hehe faktycznie, moglem dodac, zapomnialem ze tutaj na forum jest wielu detektywow :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika zielonego, oświniaczonego na lusterku Forka 1 generacji WPY....., który gmerał coś przy silniku ( zapewne dolewka płynu do spryskiwaczy ) dzisiaj ok. 13-tej w Piasecznie. Niestety zobaczyłem go zbyt późno, żeby trąbić. Spieszyłem się do domku po wizycie u CZOPERA.

Ponadto pozdrawiam kierownika srebrnego Forka widzianego przed Piasecznem, tablic nie zobaczyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOO fakt, mea culpa, jak pisałem troszke się spieszyłem, dokładnie to było to miejsce, i podana przez Ciebie rejestracja. :)Pozdrawiam i następnym razem oczywiście nie omieszkam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam użytkownika kebabudaniela, którego blob'a STI widziałem dziś rano na parkingu pod Wydziałem Mechanicznym PK w Czyżynach.

 

Pozdrawiam także Panią kierowniczkę czarnego forestera s-tb ze świniaczem na klapie, którą widziałem dzisiaj skręcającą z Bora-Komorowskiego w stronę Obi/Krokusa około 11:40.

 

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, godzina 17.20, niewielka miejscowość :mrgreen: pośród lasu, gdzie wróble zawracają, wyjeżdża na drogę tyłem auto wymuszając na mnie pierszeństwo, początkowo puszczona wiązanka zaraz ustaje, gdyż okazało się, że to stara justyna powożona przez inną Justynę :razz: Pozdrawiam i więcej uwagi życzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrowienia dla dawno nie widzianego bujak27, który swoją Imprezą jeździł po wszystkich wołomińskich krawężnikach robiąc sobie objazdy :wink: Tym razem były pierwsze pozdrowienia telefoniczne :cool: Jak to dobrze czasem zapytać o nr. telefonu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...