Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

zamieszanie, to ktoś z forum. Pamiętam, jak kiedyś zamawiał taką ramkę - miała odstraszyć żonę od pożyczania wozu. Nie udało się... :mrgreen:

 

Ja pozdrawiam kierowcę/kierowczynię :twisted: srebrnego GT-ka, który dziś po 16:30 jechał (czy raczej stał) w tunelu na Wisłostradzie (w kierunku Żoliborza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamieszanie, to ktoś z forum. Pamiętam, jak kiedyś zamawiał taką ramkę - miała odstraszyć żonę od pożyczania wozu. Nie udało się... :mrgreen:

 

Ja pozdrawiam kierowcę/kierowczynię :twisted: srebrnego GT-ka, który dziś po 16:30 jechał (czy raczej stał) w tunelu na Wisłostradzie (w kierunku Żoliborza).

 

no to zdaje sie, że mnie pozdrawiasz :mrgreen: jakoś od kiedy mam GTka to jeżdżę wszędzie na około. odpozdrawiam serdecznie. a czym Ty sie toczyłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawaim niebieskiego "STI-Hawka" na "EZG-ierskich" blachach wracającego do domu w okolicy Sosnowca-Czeladzi. Niestety mój M.A.N. nie posiada klaksonu i dlatego obtrąbienie nawet z bliskiej odległości nie było możliwe. :mrgreen:

POZDRO i fajna ta wyświechtana czapeczka na półce z tyłu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamieszanie, znowu Ty! :mrgreen:

 

Ja toczyłem się błękitną Almerą mojej mamy. Nie sądzę, żebyś zauważył :twisted:

 

Ale, brzmi ten GT ładnie - jeśli chodzi o głośność, możesz konkurować z motocyklistami (których się w tamtym tunelu namnożyło zresztą - przez 5 minut przejechało chyba z dziesięciu) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 3 godziny jezdzilem po Warszawie i szukałem zaczepki :twisted:

a pozdrowił mnie klaksonem kolega w bialym Sti ....kiedy własnie pucowalem felgi na myjni :razz: ale wieczorem poganialismy sie z czarnym turbo lanosem Sti na szwajcarskich nr rej tez była kiwka :mrgreen:

Polecam wycieczki w swiateczne dni pusto pusto pusto ale troche nudno....

 

Ach no widzisz, ja tez jezdzilem po Wwie i szukałem zaczepki, ale pewnie nie tam gdzie Ty :))

 

To dziwne bo zaliczylem wszystkie dzielnice warszawskie i pod warszawskie i mialem wrazenie ze jestem jedynym wlascicielem subaru w tym w sumie sporym miescie :razz: :razz: ale pewnie jak to zwylke bywa mijalismy sie o sekundy. nastepnym razem wiem do kogo pisac :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harv, milo było Cię spotkać na pasach i pogadać, jeszcze milej patrzeć jak kilowałeś tego passata.... :mrgreen:
Już w lusterku jak podjeżdżał sobie go upatrzyłem :twisted: A dzisiaj bojowy nastrój miałem :smile:

 

Serdecznie odpozdrawiam ;) Wpadaj na spoty częściej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamieszanie napisał/a:

żwirku i wigurku

 

 

A, to dziadkowie stryjeczni Donaldu Tusku :mrgreen: .

 

A bodaj Was pokrecilo z takimi pomyslami :razz: :mrgreen:

 

Przejechalem wczoraj pol Polski i moge pozdrowic tylko siebie, nikogo na autostradach nie spotkalem spod znaku plejad :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...