Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj 3 godziny jezdzilem po Warszawie i szukałem zaczepki :twisted:

a pozdrowił mnie klaksonem kolega w bialym Sti ....kiedy własnie pucowalem felgi na myjni :razz: ale wieczorem poganialismy sie z czarnym turbo lanosem Sti na szwajcarskich nr rej tez była kiwka :mrgreen:

Polecam wycieczki w swiateczne dni pusto pusto pusto ale troche nudno....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika srebrnego (szarego), oklejonego świnkami formułowymi, Forka "SPORT" WI XXXXX widzianego wczoraj (w Niedzielę) około 12:30 przy ul. Czorsztyńskiej (Park Moczydło) :smile:

 

PS. :idea:

 

Masz zrobiony (opuszczony) zawias i chamulce :?:

...moższesz napisać na PW co tam "wsadziłeś"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, przyznac sie, kto dzisiaj na ul. Hynka niebieskim STI-ajem dal sie sprowokowac ok 19:40 niewinnej Astrze II (i mnie jako pasazerowi) i poszedl pelnym ogniem na swiatlach spod Radarowej?

 

Bo mam pytanie: za ile byl mandat i ile punktow wpadlo 800m dalej :razz: :mrgreen: (gruuuuubasno bylo, fajnie popatrzec jak STI-aj odchodzi bomba od normalnych smiertelnikow, tylko szkoda, ze z takim finalem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, przyznac sie, kto dzisiaj na ul. Hynka niebieskim STI-ajem dal sie sprowokowac ok 19:40 niewinnej Astrze II (i mnie jako pasazerowi) i poszedl pelnym ogniem na swiatlach spod Radarowej?

 

Bo mam pytanie: za ile byl mandat i ile punktow wpadlo 800m dalej :razz: :mrgreen: (gruuuuubasno bylo, fajnie popatrzec jak STI-aj odchodzi bomba od normalnych smiertelnikow, tylko szkoda, ze z takim finalem)

ho ho tam jest chyba 50kmh wiec pewnie 500 i 10 bylo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 3 godziny jezdzilem po Warszawie i szukałem zaczepki :twisted:

a pozdrowił mnie klaksonem kolega w bialym Sti ....kiedy własnie pucowalem felgi na myjni :razz: ale wieczorem poganialismy sie z czarnym turbo lanosem Sti na szwajcarskich nr rej tez była kiwka :mrgreen:

Polecam wycieczki w swiateczne dni pusto pusto pusto ale troche nudno....

 

Ach no widzisz, ja tez jezdzilem po Wwie i szukałem zaczepki, ale pewnie nie tam gdzie Ty :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieczorem poganialismy sie z czarnym turbo lanosem Sti na szwajcarskich nr rej tez była kiwka

 

Ten w tej czarnej subarynce to bylem ja. :razz:

 

Pozdrowienia dla fanow Subaru w PL.

 

Krzysiek

 

 

P.S. @Luqu: ladne felgi :-)

 

Mam nadzieje ze nie wziąłeś do siebie tego "turbo lanosa" :wink: a powiem szczerze ze jak obejrzalem sobie twojego z kazdej strony to taki czarny Sti jest coraz bliższy memu sercu :grin:

A co do felg to dzieki bo to takie ala OZ :wink: ale cieszą bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jako ze jestem tu po ok polrocznej przerwie to na poczatek pozdrawiam wszystkich...

A nastepnie pozdrawiam WRX'a (?) - WA XXXXX - ktory za mna jechal po 18:00 od Ciechanowa przez kilka km pozwalajac napawac sie jego widokiem w lusterku wstecznym (jeszcze do Ani powiedzialem, ze albo wyjatkowo spokojny albo oszczedny kierowca, :mrgreen::twisted: ), a pozniej w okolicach Sochocina wlaczyl kierunkowskaz, "zagral na turbinie" co bylo muzyka dla moich uszu i tyle go widzialem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze nie wziąłeś do siebie tego "turbo lanosa" a powiem szczerze ze jak obejrzalem sobie twojego z kazdej strony to taki czarny Sti jest coraz bliższy memu sercu

 

Dopoki jest "turbo" to wszystko ok ;-).

 

Ja potrzebowalem dwoch lat zeby sie do niego przekonac - po roku przestalo mi to przeszkadzac, a po kolejnym zaczal mi sie nawet podobac wiec go kupilem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POzdrowienia dla Thelyna widzianego w Gliwicch na Rybnickiej :mrgreen:

Wprawdziepomachałem ale skojarzyłem dopiero po chwili :grin:

 

I dla kierowcy niebieskiego hawkeya w Knurowie, który jak zobaczył moją piękność omal z auta przez szybe nie wyskoczył :razz:

POzdrawiam też widzianego w Knurowie niebieskiego STI z niską płetwą ale ten był na niemieckich blachach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla MichalaR obmachanego dziś na Hubskiej :)

 

odpozdrawiam serdecznie. Zauważyłem cię w ostatniej chwili bo jechałem zmulony, po 500 km od 6 rano, i mażyłem tylko żeby dojechać do domu. A widziałeś przede mną chwilę OBK z lawetą? Ja rzadko tak jeżdżę solo :neutral:

 

[ Dodano: Wto Kwi 06, 2010 8:32 pm ]

mażyłem

 

oczywiście MARZYŁEM :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś przede mną chwilę OBK z lawetą? Ja rzadko tak jeżdżę solo :neutral:

 

widziałem, OBK zapindalał jak nienormalny, a laweta za nim driftowała...w wsyzstko przy drogówce ;)

sorry, ze nie odebrałem telefonu, ale dopiero przed kwadransem zobaczyłem ze dzwoniłeś...jak mi córka twa zaesesmesowała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...