Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrówki dla mojego "starego" mechanika :!: od kiedy mam subaru mnie nie widział, wiec z grzeczności podjechałem się przywitać i przy okazji zajrzeć czy łączniki stabilizatora odmawiają już współpracy. Spojrzał z 1,5 metra na auto, pokręcił głową i z cynicznym uśmieszkiem "ja się tego nie dotykam, sprzedać to i kupić sobie "normalne" auto" :evil: dobrze, że chłopina ma "normalnych" klientów bo przynajmniej mu zostawili całe podwórko pojazdów niemieckiej marki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczorajsze pozdrowienia dla:

czarnego forka SK **** mijanego na ul. Wiśniowej około 15:25,

wczorajsze/dzisiejsze:

czarnego legasia kombi SJ *** spotkanego na parkingu PUNKT 44

oraz

 

Pozdrówki dla forumowiczek i forumowiczów :!: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego WRX-a hawk-eye zaparkowanego prawie na pierwszym, najbardziej wyeksponowanym miejscu parkingu przed Autostadt w Wolfsburgu. :twisted:

 

(Co z tego, że pozdrowienia do właściciela nie dotrą, ważne jest odnotowanie faktu, że najbardziej wyeksponowanym autkiem w królestwie VW było Subaru :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczorajsze pozdrowienia kieruje do kierownika forestera srebrnego i oświniaczonego spotkanego na trasie z Częstochowy w stronę Katowic. I wszystkie spotkane subaraki z rejestracjo KR i nie tylko, spotkane na trasie Płock-Łódź-Częstochowa-Katowice . Sorry nie spamiętałem za dużo ich było :twisted:

 

Z dzisiejszych mogę pozdrowić kierownika czarnego forestera spotkanego pod Płockiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Urbanka :wink: mijanego dzisiaj na Lazurowej około 11:30.

Kiwka była i odrazu uśmiech na twarzy pojawił sie na cały dzień :smile: :smile:

 

 

odpozdrawiam również miałem banana na gębie do godzin popołudniowych......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdro dla kierownika prowadzącego jeden z najlepszych wyprodukowanych modeli subaru (czytaj GT`ka) :twisted: , z którym dzisiaj jechaliśmy razem od Armii Krajowej aż do Gen. Maczka ok. 13:00. (WPI xxxx) :twisted: . A i jeszcze pozdrowienia dla „żółtego” WRX ze świnka na klapie na parkingu na Bemowie.

 

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kierownika WRXa co mnie dziś wieczorem burczał jakimś chyba 3" wydechem na Kolejowej, potem podprowadził sąsiadkę, a następnie oddał ją 2h później :twisted:

premanentna inwigiliacja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla SZUBARU

A było to w Czwartek, koło 13.

 

P.S jakby komuś podpadł (nie machając, wciskając się, taranując, lub robiąc inne dziwne rzeczy) Czerwony Swift ze świnkami, odrazu mówie, że to nie ja, pozyczyłam tatusiowi auto a on jest trochę niereformowalny i z lekka narwany. :roll: :lol: także sorrrrryyyy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam spotkaną wczoraj spotkaną na strzeszynskiej w Poznaniu ok godziny 16 kierowniczke Forestera ze swinką na lusterku.

 

A dzisiaj kierownika Imprezy która bardzo pieknie zabulgotała ok godziny 15 na skrzyżowaniu przy ulicy słowiańskiej

 

I kierownika forka parkującego na os. poziomkowym w suchym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czarnego Forysia w dyszlu ze świnką na lusterku jadącego z pl. Zawiszy do centrum w wawie i jadących za nim dwóch Evo X - białej KR.... i ciemnonibieskiej WPR.... jakies 10-15 minut temu.

 

Ciemna strona mocy próbowała gonic Fora w dyszlu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...