Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla Szocia i jego zielonej coupejki widzianych wczoraj poznym wieczorem jak przejezdzali obok Wyzszczego Wymiaru i kierowali sie na plac wolnosci :cool: nie machalem, bo raz - ciemno, dwa - stalem za daleko, trzy - bylem chryslerem :wink: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla miłej Pani z Dzierżoniowa w srebrnym WRX, wracającej do domu z Wrocławia... :D Choć zdawała się nie zauważyć - trzymałem się jej dzielnie aż do mojego zjazdu na Partynice - w korkach nietrudno... :mrgreen:

PS: Nie masz lewego stopu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Mark L.A. spotkanego na S-1 przy zjeżdzie do centrum Bielska o 14-50.Mrugałem światłami jak mnie wyprzedziłeś kiwka była ale na renówki nie zwracasz uwagi :shock:

pozdro również dla zapatrzonego w drogę kierownika kierującego Legasiem nr. III w sedanie nr.rejestracyjny SZY 11TF, na światłach chciałem zagadać że ma fajne auto ale był jakiś zamyślony :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszku po czasie ale:

 

Pozdrawiam kierownika białej Meganki ze świniaczem na klapie :shock: - stał na Boh.Warszawy / 5-go Lipca w Szczecinie we wtorek ok. 15:25

 

Kierownika Srebrnego STI (chiba :???: bo siem nie przyglądłem :razz: ) ze świnką na lusterku widzianego na ul. Na Błonie w Krakowie wczoraj ok 17:00 - wyjeżdżalem tyłem z parkingu pod Insituform Niebieskim Forkiem MY'07

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dziś:

:arrow: dla niebieskiego Forestera Sports WB ......, z którym przez chwilę jechałem w jednym kierunku po Al. Wilanowskiej.

:arrow: dla niebieskiego Imprezy chyba estiaja WA...., widzianego wieczorkiem na Modlińskiej.

 

Byłem inkoguto :wink: więc się nie wygłupiałem z kiwkami :cool: ale pozdrawiam tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla wszystkich zespotowanych dziś w Galmoku, niezła ta moja zielona strzała, co? :razz: Widziałem wasze miny :mrgreen:

Eeee tam :mrgreen:

Nie udało się go schować w sekcji dla zielonych :mrgreen::mrgreen:

Również pozdrawiam chłopaków i vergette :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niedawno poddałem w wątpliwość realne istnienie forumowiczów i ich samochodów ze świnkami w różnych miejscach. Kudłaty stwierdził, że:

 

Urko, takie są skutki, jak się mieszka w puszczy :mrgreen:.

 

Jednak, wbrew temu co pisałem, Wy i to forum istniejecie w realu, nadto występujecie także i w puszczy :wink: . Nie wiem tylko, czy to dobrze, bo bystrością umysłu, przy pierwszym realnym kontakcie, wykazałem się wyjątkową :oops: . Z racji rozpoczęcia weekendu, w dniu dzisiejszym, udałem się do pobliskiego sklepu GS, celem nabycia czegoś do popicia (ciepło jest i popijać trzeba), gdy wysiadałem z auta, zbliżyła się do mnie piękna, młoda, uśmiechnięta dama i rzekła, a właściwie ja usłyszałem:

- to jest Subaru?

- tak to jest Subaru, odpowiedziałem tonem znawcy

- Konsuela, przedstawiła się grzecznie dama

- Marek, powiedziałem, zniżając głos o dwie oktawy

- Zauważyłam, że masz oświniaczony samochód, poinformowała mnie o swych spostrzeżeniach Konsuela

W tym momencie, zrozumiałem, iż jestem kretynem, do tego przygłuchym kretynem, gdyż pierwsze pytanie brzmiało

- z forum Subaru?, zaś ma odpowiedź, by choć sprawić pozór inteligentnej, winna być, nieco inna. W każdym razie pozdrawiam serdecznie rozmówczynię, przepraszam za niż intelektualny i problemy ze słuchem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Mark L.A. spotkanego na S-1 przy zjeździe do centrum Bielska o 14-50.Mrugałem światłami jak mnie wyprzedziłeś kiwka była ale na renówki nie zwracasz uwagi

Juras, muszę Ci przyznać rację, że renówki mnie nie kręcą tak samo jak fordy fokusy, dlatego Tomasza 555 też nie mogę dostrzec i pozdrowić .

 

Odpozdrawiam serdecznie . :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich zespotowanych (Tilki, MaciekSubru, Szubaru, Ogoras, Dnl, Pablo) przy okazji Rage Race-u w Galmoku :cool:

 

Tilki, dzieki za pomoc z wjazdem :mrgreen:

 

Vergette, dzieki za fajne i wcale niedlugie zakupy :mrgreen:

 

Szczegolne podziekowania dla JackaD za dzielny assistance po dziurach wokol Cargo, mam jednak urwany zaczep zderzaka, ale jutro zrobie z tym porzadek wlasnymi silami :wink:

 

Szakal, mogles sie odezwac, ze na Cargo bedzie jakies grube polowanie na tfunningowcow :!: :!: Tyle policji i takiego czesania to juz dawno nie widzialem :evil:

 

 

 

 

 

 

 

 

:wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hercooles napisał/a:

dzięki za pomoc i mam nadzieje że jak będę u nas to sie ustawimy na jakiś spot w nocy na Kiczycach

 

Wiesz coś więcej o mnie :?: bo mieszkałem tam jakiś czas (6-lat) :!: .O naszych spotach możesz się dowiedzieć na tej stronie http://www.forum.subaru.pl/vi...p=869854#869854

Nie :) Nie znamy się ale kiedyś za starych czasów często upalaliśmy w tej okolicy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla wszystkich zespotowanych dziś w Galmoku
Również pozdrawiam chłopaków i vergette :)

 

 

Odpozdrawiam serdecznie :cool:

 

 

Vergette, dzieki za fajne i wcale niedlugie zakupy :mrgreen:

 

Zapomniałam o worku kamieni od Swarovskiego :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vergette, dzieki za fajne i wcale niedlugie zakupy
niedługie :?: czekałem na Was, ale komary mi połowe krwi wypiły, jeszcze troche i by ze mnie tylko skóra została :shock:

 

[ Dodano: Pią Lip 03, 2009 1:26 am ]

Normalnie dales plame bracie... I sie nie wykrecaj
:oops::oops::oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...