Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Moniqi i Hansa widzianych dziś ok 9 na Opolskiej przy Ikei. Za późno sie kapnąłem i nie zdążyłem machnąć grabią 8) , poza tym jechałem służbową Merivą więc pewnie i tak byś nie zauważyła :wink: .

 

PS. Hansik sie super prezentuje, nawet moja Magda powiedziała ze extra-Golfik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji czy na forum jest właściciel czerwonego GT kombi na białych felgach, który często przebywa na żoliborzu?

 

Owszem, ale ... nie pamiętam nicka.

 

Dzięki. Ta Imprezka mieszka teraz przecznicę od mojego domu, ale jak się mijaliśmy to kierownik nie zaszczycił Forysiam nawet spojrzeniem :(

 

Pozdrawiam elegancką czarną Imprezę Kombi WRX widzianą przed chwilą na parkingu J&S Cup.

 

Sprostowanie: Właścicielem czerwonego GT kombi po Michale jestem ja ale to nie prawda, że nie zaszczycam wzrokiem, "zaszczycam" wzrokiem i racicą każdego Subara widzianego w promieniu 100m. Co do GT z żoliborza to niestety jest to jakiś "klon" (jak to mówią: "nie jednemu psu Burek na imię"). I ja nie straszę na żoliborzu tylko na ursusie.

 

P.S. Pozdrawiam wszystkie Subary pomykające między OS-ami rajdu Elmot. Tyle sztuk w promieniu 100 km to jeszcze nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Moniqi i Hansa widzianych dziś ok 9 na Opolskiej przy Ikei. Za późno sie kapnąłem i nie zdążyłem machnąć grabią 8) , poza tym jechałem służbową Merivą więc pewnie i tak byś nie zauważyła :wink: .

 

PS. Hansik sie super prezentuje, nawet moja Magda powiedziała ze extra-Golfik :D

 

dzięki..na drugi raz machać bez względu na rodzaj pojazdu..jak mam oczy na nosie to odmacham 8)

a Hansik będzie sie jeszcze lepiej prezentował..jechaliśmy po gadgety do niego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Imprezy I kombi widzianej na obwodnicy opolskiej dzisiaj po południu i czerwonego GT widzianego godzinę temu w Oleśnicy.

 

A jakiego koloru była ta Imprezka na obwodnicy, bo wczoraj własnie tamtędy z Elmotu wracałem :?:

 

Również pozdrawiam serdecznie wszystkie Subaryny spotkane w okolicach Elmotu. Chyba Subrau stało się jakimś oficjalnym samochodem do poruszania się po okolicach rajdów, albo właściciele trzymają te wszystkie STI w garażach i tylko na rajd wystawiają, hehe.

Byłem sędzią na mecie i jeden z kibiców przechodzących obok spojrzał na mojego SI i rzekł "No wszyscy juz k**** Subaru jeżdzą :lol:

Szczególne pozdrowienia dla kierowcy i pasażera bordowego WRX-a SG***** zjeżdzającego po rajdzie do Rościszowa, pomachaliśmy do siebie.

 

Jeszcze raz pozdrowionka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to ze w warszwie jak komus sie w subaraku pomacha to patrzy na mnie jak na debila :( i jak sobie tak czytam to mnie smutek ogarnia.chyba trzeba do jakiegos mniejszego miasteczka sie przeniesc :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiego koloru była ta Imprezka na obwodnicy, bo wczoraj własnie tamtędy z Elmotu wracałem :?:

 

Niebieskawa, z naklejkami. Poświeciła do maminego niebieskiego WRX'a z lotką, a mama odmachnęła.

 

 

najgorsze jest to ze w warszwie jak komus sie w subaraku pomacha to patrzy na mnie jak na debila :( i jak sobie tak czytam to mnie smutek ogarnia.chyba trzeba do jakiegos mniejszego miasteczka sie przeniesc :roll:

 

We Wrocławiu mamie kierowcy Imprez (nowszych niż GT...) machają, ale kierowcy Foresiów zdaj się nie wiedzą za bardzo co to jest Subaru... Dość rzadko widuje jeżdżące Subaru. Najczęściej stoją gdzieś zaparkowane. Ty w Wawie możesz sobie przynajmniej pooglądać trochę Szuwarów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam landm taka nadzieje bo jeszcze chwila i mi beda faki pokazywac.dziwny ten warszawski swiatek subarakow :(

ze bym ja w krakowie mial robote to bylo by fajnie.bo moja zona prawie codziennie musi dojezdzac z wawy do krakowa do roboty :(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie jak nie ze stolnicy to machaja :lol:

zona sie ze mnie smieje ze ja macham mrugam kiwam usmiecham sie do subarynek w wawie i maja mnie w dupie. raz tylko kolo bielska mijalem sie z wrxem i mu mrugnolem to az chlopina podskoczyl w tej swojej bryczce :o machal trabil i wtedy to mi bylo milo no i zona jakos uwiezyla w tego mojego joba na punkcie machania subarynkowcow 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jedna SI GT na Wisłostradzie odmrugała, ale była na rejestracjach z Trójmiasta :wink:

 

No kiedyś już to było poruszane (chyba nawet w tym wątku - ale za długi już jest i nie chce mi się szukać), że generalnie GT/WRX/STi raczej odmachuje (tak w 95%) a Foryś/Legac/Outback/inne odmachują tak w 5% więc większość właścicieli SI do nich jako pierwsza nie macha (obserwacje z poziomu właściciela SI - być może te proporcje są zupełnie inne jak ktoś jedzie innym szuwarkiem).

 

Mi jak ktoś pomacha z Forysia/Legaca/Outbacka/innego szuwarka to na pewno odmacham (no chyba, że nie zauważę :-) ) ale szczerze mówiąc sam jako pierwszy nie pomacham (kiedyś tak robiłem i goście się patrzyli jak na kosmitę - więc przestałem :-) ).

 

No i jeszcze właściciele Miśków EVO machają/odmachują SI :-)

 

pozdrawiam,

Roland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest tak jak było powiedziane w jednym z odcinków TopGear, Subaru można zgubić w tłumie innych aut, Legacy jest bardzo podobne do innych aut w tej klasie. Imprezy są charakterystyczne, zarówno z przodu jak i ztyłu, Legacy bardziej charakterysyczny jest tył niż przód, natomiast Forestera jest sam w sobie inny.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kiedyś już to było poruszane (chyba nawet w tym wątku - ale za długi już jest i nie chce mi się szukać), że generalnie GT/WRX/STi raczej odmachuje (tak w 95%) a Foryś/Legac/Outback/inne odmachują tak w 5% więc większość właścicieli SI do nich jako pierwsza nie macha (obserwacje z poziomu właściciela SI - być może te proporcje są zupełnie inne jak ktoś jedzie innym szuwarkiem).

 

Moje odczucioa są następujące: Imprezowicz uśmiechnął się jeden jak pomachałem, pozostałych kilku którzy gapili się na mnie jak na debila wogóle nie zareagowało. Właściciele Legacy i Foresterów chyba w ogóle nie widzą innych aut albo za bardzo skupieni są na prowadzeniu. Jest jeden wyjątek, odmachał mi kierowca Legacy na śląskich numerach - ale on miał praktycznie bliźniaka z moim autem - łącznie z kolorkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo mi sie wczoraj udalo.pomachalem mimo wewnetrznego sprzeciwu co by warszawiakom juz nie machac.a tu nagle gosc z czarnego eSTIaja WB... odmachal :!: :!: :!: wiara wrocila wiec trudno dalej bede machal :lol: ciezkie jest zycie majac forestera :lol::lol::lol:

milego wtorkowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy białego legacy kombi MY' do 94, NO 87***, za którym przesuwałem się w korku na ul. Partyzantów w Olsztynie w zeszły piątek. Nie reagował na mryganie światłami :( .Miał za to fajną nalepkę obok tablicy rej.: "usmiechnij się"

 

Pozdrowienia dla kierowniczki zielonego forestera NPI ****, wyprzedzonego w niedzielę wieczorem między Sorkwitami a Mrągowem. Nie reagowała na mryganie awaryjnymi :(

 

Pozdrowienia dla Kocaru. Dzięki za przejażdżkę czarnym testowym Legacem kombi i za kawkę w serwisie.

Od przyszłego tygodnia mają mieć w Kocarze testowego Forestera 2,5XT.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...