Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

smignal niebieski MY01... zanim zniknal za mna podjechal niebieski MY03 z rejestracja LU ***** i nalesnikiem ;-) ... Kierownik zagadany przez telefon (bez zestawu glosnomowiacego ;-) - wyjatkowo spokojnie jechal - nie skory do zabaw... Pozdrawiam!

pozdrawiam tego samego kierownika :wink: był towarzyszem niedoli korkowej na Mogilskim (wpuszczałam go :mrgreen: )..nie dość że Subarzasty to jeszcze ziomal :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo pozdrowien ... na zywo ;-) ... wczoraj na stacji Statoil pewna sympatyczna Pani ekspedientka powiedziala, ze zajechalem jej droge przy matecznym :oops: I wogole, ze jezdze jak pirat :twisted: ... Coz mialem zrobic ... zamowilem hotdoga i przeprosilem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowniczkę niebieskiej Imprezy GT kombi '99 o numerach GND **** za którą jechaliśmy z kolegą niemal całą Al. Grunwaldzką w Gdańsku oraz kierownika niebieskiego WRX-a '03 z dziwnym tłumikiem :shock: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnej imprezy WRX - WL 3XXXX widzianje dzisiaj na stacji Neste przy ulicy kobierzyńskiej. Niestety kierownik jakiś nieśmiały albo nie kumaty, bo na machanie reką patrzył się jak na idiotę. Nie, żeby nie zauważył, w końcu kilka minut staliśmy na tej stacji obok siebie. Na ale tak bywa, niestety Imprez nie kupują sami fani, niektórzy mają te auta zupełnie przez przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, i jeszcze pozdrowienia dla wszystkich subarowiczów widzianych w pewnym zacnym warsztacie przy ulicy królowej Jadwigi :) Szczególnie właścieli ciemnego Legacy kombi (kwadraciak) oraz zajefajnych Justy i Libero - oba w białych barwach z super napisami w stylu lat 80'. Oczywiście pozdrowienia dla obsady warsztatu nękanej moimi pytaniami itp. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ciemnookularzanego Kierownika srebrnego Foestera "krówki" (TK 539... bodajże), z którym dziś wczesnym popołudniem kawałek jechałem (i stałem) na Zagórskiej i Szczecińskiej w Kielcach.

Nie machałem, bo kierownik dość przystojny był, więc mógł takie gesty zza kierownicy auta innej marki odczytać opacznie... :wink: :lol:

Jeśli to ktoś z bywalców, sorki - następnym razem pomacham!

Miło, że i na szkieletczyźnie się czasem coś zasubarzy, bo jak na razie, to jeździłem sobie do Wawy albo Kraka posłuchać boxerów... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, jesli salony sprzedazy, nie nadazajace ( tu prosze se wstawic dowolna wymowe - tak jak w CO MI ZROBISZ JAK MNIE ZLAPIESZ) ze sprzedaza i zbieraniem zamowien, nie zaczna natymchmiast wmuszac w nuwosubarowcow obowiazkowego pozdrawiania i poczucia jednosci z pozstalymi jezdzcami subarolipsy to bedziemy se machac na prozono i robic z siebie idiotow. Ta marka robi sie wszechobecna. Wyobrazcie sobie wszystkie Toyoty machajace do siebie. To nas wlasnie chyba czeka.

CZY SIP NIE MOZE PODNIESC CEN????? PANOWIE, CO WY WYPRAWIACIE - zloty cielec zabija wyjatkowosc marki. Każden jeden tera jezdzi tym i nie macha. Zabronic sprzedazy. jakies kwoty wrpowadzic. Np. 6 samochodow na salon rocznie. Albo 8.

Zaraz se kupie Diskaweri albo Stradale jakies, bo ich bedzie mniej niz subaru.

Albo gaza. I se w srodku kadilaka zrobie.

Do czego to doszlo.

Cos wam jeszcze powiem. narty w Austrii. Impreza to jedyne auto za ktorym sie tam ludnosc oglada. Jakby Wejron wjechal, to tak. Albo lambo. Ale BMW Merc i inne szans nie maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza to jedyne auto za ktorym sie tam ludnosc oglada. Jakby Wejron wjechal, to tak. Albo lambo. Ale BMW Merc i inne szans nie maja.

 

No i słusznie. Bo po co się za mesiem albo bawarą oglądać? Veyron rozumiem, sam się bym chętnie obejrzał ;-) a od nowej serii BMW to raczej mi się wzrok sam odwraca z niesmakiem... Błeee.

 

A co do polityki handlowej: jestem przeciw podnoszeniu cen. Jestem za ich obniżeniem. I za sprzedawaniem aut przez SIP wyłącznie Forumowizom, uświadomionym w kwestii machania... :-))

A co do rentowności, to Dyrekcji załatwi się jakąs rentę... albo dotację z Unii, i będzie dobrze. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No się dziać zaczyna w Kielcach... :D

Pozdrawiam kierownictwo bardzo ładnego, nowego, srebrnego Legacy Kombi (TK 6...), zawieszonego parę godzin temu na krawężniku vis a vis sądu wojewódzkiego. Mam nadzieję, że kierownik nie siedział wtedy na ławie oskarżonych...? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam Niuńka który wczoraj śmigał pod moimi oknami :wink:

 

Chyba będę musiał ciszej się tamtędy przemieszczać, aby nie budzić :wink:

ciekawe jak to zrobisz po zmianach skoro ostatnio mówiłeś że jest za cichy i trzeba coś z tym zrobić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek 26 marca ok 15:30 w miejscowości Błonie pod W-wą (na Bieniewickiej) widziałem niebieskie STi, którego kierowca zwolnił przy srebrnej Imprezie. Pozdrawiając, być może uczestnika forum, pragnę zapytać się o wydech zamontowany w jego samochodzie. Co to tak pięknie, rasowo i głośno brzmiało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...