Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla kierowców (i pilotów) subaraków spotkanych dziś na pojeżdżawce w Słomczynie :) . Oto lista tych, których spamiętałem:

* pablonas

* m.wrc

* srebrna Impreza 2.0 N/A

* szare STI MY07 (Kamil)

* niebieski pechowiec, który złamał felgę

* no i największy pechowiec tego dnia, który spotkał się z bandą lewym przodem :sad:

 

Również pozdrawiam :cool: JPol ze srebrnego N/A też by pewnie pozdrowił gdyby miał cierpliwość do przewalania tysięcy stron na tym forum :razz:

 

P.S. Fajoski ten Twój GTek :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego WRX lub STi z naklejkami Subaru itp. na blachach NO widzianego w piątek koło 17-tej na zakopiance w okolicy Myślenic oraz kierownika niebieskiego STi SJS widzianego również w piątek koło 19-tej na trasie Kraków - Kielce (gdzieś w połowie drogi).

 

pozdrawiam,

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również pozdrawiam :cool: JPol ze srebrnego N/A też by pewnie pozdrowił gdyby miał cierpliwość do przewalania tysięcy stron na tym forum :razz:
Ja tam przeglądam tylko tematy które mnie interesują ;)
P.S. Fajoski ten Twój GTek :oops:
Twoja wanna też fajna :) Mimo przewagi w postaci wiatraczka pod maską, na torze ledwo Cię doganiałem ;) Może to wina wkładki mięsnej :oops:... ja tam tłumaczę to sobie słabymi zimówkami :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieskiego WRX z białym dachem i granatowego GTek (mati?), które wczoraj ok. 12 przemieszczały się ostrobramską w stronę płowieckiej.

 

Pozdrawiam także kierownika czerwonego wrxa, który wykorzystywał potencjał swojego auta na czerniakowskiej.

 

Ostatnie pozdrowienia dla właściciela zielonego GT kombi, który woził mnie i kumpli w piątek po W-wie. Również wykrozystywał potencjał auta. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Adamusa, który jak na prawdziwego wieśniaka przystało obtrąbił mnie na Puławskiej swoim S1400 :mrgreen:

 

pozdro pozdro fajosko gada ten Twoj bialas ;) tylko wywal te zlote fele :mrgreen:

 

Eee tam fajne są :!: Wpadnij do Zbyszka jutro koło 18 jak masz chwilę to pogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednoczesnie kiwka dla porzuconego niebieskiego GT z biala swinia, ktora napotkalem wczoraj na Hery-BIS ok. 22:30.

 

Kiwka, to Ty byłeś tym czarnym głośnym?

 

Si, to ja. Po 900km jednego dnia mialem juz tego samochodu po dziurki w nosie. Tez tam byles? I nie dales znaku zycia. Skandal.

 

[ Dodano: Nie Kwi 06, 2008 5:52 pm ]

To ja! Zrobiles nam (ja & ratman) fotke jak czekalismy na przystanku?

 

 

To pierwsze to jak jechaliście, tu jest z przystanku :

 

Obrazek

 

Ja stałem przy tej drodze po prawej stronie i fociłem akurat swoje Clio :)

 

Fachowy paparatzi! Czekalismy na zioma, ktory sie zgubil za nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdecznosci dla Adama. spotkanego wczoraj w popularnym warszawskim klubie.

PS.prawdziwe techno

 

Gdzie Wy chodzicie? :shock: Do klubów z TECHNO?!? :shock:

 

:twisted:

 

PS Pozdrowienia dla foreksza, Blue76 i Kwiatka, których wozy dziwnym trafem stały obok siebie w Mysiadle. Ale zbieg okoliczności! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, prawdziwe techno zaczelo sie po 0800, gdy pobieglismy za jakimis dziewojami do kamienicy na Nowym Swiecie na pierwsze pietro, bo nam sie wydawalo, ze to jakis nowy klub jest, ale to Wyzsza Szkola Dziennikarstwa byla. nie wiem dlaczego, ale nas wyproslili z wykladu uczen.gif

teraz mi sie przypomina, ze jeszcze w innym warszawskim klubie dla chcacych wiecej spotkalem Radzia z nie-ASO, to go tez niniejszym pozdrawiam, chociaz do konca nie jestem pewien, czy on tego chce :mrgreen:

w tym tygodniu Przemek odbieram auto z Mysiadla. obiecuje, ze The Konfesjonal znowu odzyje sly.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrna Impreza GT, z malym piorem i oswiniaczona, wiec to ktos z forum. Numer rejestracyjny WPI 41W4 czy jakos tak. Dzisiaj mi zajechal bardzo nieladnie droge na Marynarskiej przed dziewiata rano. Chwila mojej nieuwagi i bylby dzwon kurde. Obtrabilem, gonilem, ale uciekl...

 

Przyznac sie bez bicia ;-) Kto to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...