Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam zawsze po papierosy jezdze do kiosku do Konstancina, zeby kawiorowa zone z wielka posesja w uzdrowisku znalezc hungry.gif

oraz serdecznosci dla /chyba/ Kudlatego Mohera, co kolo 1400 wjezdzal z Plaskowickiej w Pulawska. jechalem z naprzeciwka, ale nie moglem pomachac koziołki, bo wlasnie kopalem civica, vectre i chyba avensisa. sluzba nie druzba knight2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foreksz-taka zona to potworny stres, od tamtejszego powietrza mozgi sie babom lasuja. Jak chcesz to dam Ci nammiary na moja byla, posiada tamze rezydencje i chlop sie jej nie trzyma dluzej jak kwartal :mrgreen: a trawnik zaniedbany cos ostatnio to mozesz zagaic na trawe :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to dam Ci nammiary na moja byla, posiada tamze rezydencje i chlop sie jej nie trzyma dluzej jak kwartal :mrgreen:
:mrgreen:foreksz, jakby co ja tez tam znam jedna wolna z elegancko zrytym beretem :mrgreen:

 

Pozdro dla srebrnych:

GT kombi pod Goleszowska (kiwki wymienione w czwartek po poludniu) - pewnie po kobiete zajechales ?

WRX BugEye - pod Goleszowska - z rańca w piatek - obaj lekko spoznieni (akademicki kwadrans rzecz jasna :mrgreen: )

Evo idace dziajaj na pelnej pi.... sorry na szeroko otwartej przepustnicy w kierunku Prymasa Tysiaclecia - zrozumialem zaczepke - jednak ze wzgledu na cel wyprawy (usypianie corki na tylnim siedzeniu) pozostalem obojetny na aluzje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolnych i z elegancko zrytym beretem to ja znam ze sztuk 200farmer.gif dziekuje koledzy za troske i czulosc, ale na wszelki poprosze zdjecia, moze to moje byleangrywife.gif

w razie czego pozdrawiam jakies tysiac forkow i z pol tysiaca legacy z tego roku, co nie jarza, ze z rodziny nie da sie wypisac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla Pumexowego ktorego udalo sie wyciagnac z domu na alkoholizowanie :mrgreen:

chyba troche przegielismy :mrgreen: ja na szczescie doszedlem jako tako d siebie - ale o wsiadaniu w auto nie ma jeszcze mowy

 

i akcja wieczoru Pumex zaatakowal kotem mojego brata - i brat ma ryja podrapanego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla Pumexowego ktorego udalo sie wyciagnac z domu na alkoholizowanie :mrgreen:

chyba troche przegielismy :mrgreen: ja na szczescie doszedlem jako tako d siebie - ale o wsiadaniu w auto nie ma jeszcze mowy

hehehe... Tym razem to Ty byles Mr. Sekwoja :lol:

 

i akcja wieczoru Pumex zaatakowal kotem mojego brata - i brat ma ryja podrapanego :mrgreen:

:lol: mowiles, ze kotu pazury poobcinales, to myslalem ze bedzie dobrze mu w czapce z kota :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam ekipę jadącą niebieskim GT z grillem bez znaczka i świnką na lusterku spotkana dziś na Konarskiego w Waw jakoś przed 17.

 

a Ty bys laskawie obieral telefon co :?: :razz: :mrgreen:

 

i pozdroofka dla Krebelki i Pumexa z ktorymi sie zespotowalismy w dniu dzisiejszym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyzwoistosci wspomne kierowniczke zielonego uturbionego GT-ka kombi, spotkanego na Grojeckie, ok godzi 16:40. Pierwszy raz mi ktos nie odpowiedzial w GT-ku na wyrazne machanie, trabienie i blyskanie... Siakies dziwne ludzie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika Imprezy - forumowicza (świniak na lusterku)

 

 

 

stojącej dzisiaj koło południa w okolicach kościoła w Rogowie k./Wodzisławia Śląskiego - pięknie umyta :mrgreen:

Wesołych Świąt. :smile:

 

To Patryk55XL :)

Dzięki Tommi from Kattowitz. W tej sytuacji pozdrawiam nie anonimowego forumowicza, lecz Patryka55XL. Bywam tam czasem u siostry, więc pewnie okazje do pozdrowień jeszcze będą. Wesołego drugiego dnia Świąt :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to o mnie mowa, to i-i. W sensie bzzzzzzzzz. Tj. e-e.

 

Czyli: nie ja .

Nie no br...wjhsgh, gdyż akdjhdu, a tak poza tym to kjjhjsjsdkjjksdkf :mrgreen:

 

 

Acha, jechałem dzisiaj PUławską i jakaś taka niebieska Impreza koło du.. tyłu auta mi jechała i ja nacisnąłem ten pedał po prawej i zgubiła mi się ta Impreza.

Czy dobrze zrobiłem redakcjo ?

 

Gwido

 

PS. Ale pozdrawiałem, pozdrawiałem droga Redakcja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...