Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A z wzajemnoscia ;) Nawet nie wiedzialem, ze to 29 listopada bylo. Dla mnie to droga gdzies miedzy SIP, a SJS :D

 

:) A nie byłeś może we wtorek w Warszawie? Bo wydawało mi się, że widziałem koło Nadarzyna dokładnie to samo auto (z tym, że rejestracji nie pamiętam, oprócz faktu, że od KR się zaczynała :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z wzajemnoscia ;) Nawet nie wiedzialem, ze to 29 listopada bylo. Dla mnie to droga gdzies miedzy SIP, a SJS :D

 

:) A nie byłeś może we wtorek w Warszawie? Bo wydawało mi się, że widziałem koło Nadarzyna dokładnie to samo auto (z tym, że rejestracji nie pamiętam, oprócz faktu, że od KR się zaczynała :) )

 

Dobrze widziales :) To bylo to samo auto w drodze do Krakowa. Jednak w tym samym czasie ja przesiadlem sie kombiwaru do S.E. i pedzilem krajowa 2-ka do Poznania, skad przed chwila wrocilem do Stolycy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Niuńka (?) pomykającego dziś koło 18.15 ulicą Stojałowskiego na Kurdwanowie :wink: 8)

no nie no, to już jest... żeby być w okolicy i nie dać znać :?: :shock: ktoś tu ma krechę u mnie Panie Michale... :?

 

szanowny panie Charlie..pragne poinformować że na Kurdwanowie bywam właściwie codziennie, gdyż mieszka tam moja Lepsza Połowa :wink:

 

pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Wreszcie moge kogos pozdrowic :wink: .

 

Pozdrowienia dla wlasciciela Imprezy WRX kombi MY03+ (WE xxxxx) parkujacej pod blokiem na osiedlu Batorego!!

Znajomy, ktorego tam odwiedzalem juz kilka razy mi donosil, ze ja tam widzial ale tym razem mialem okazje zobaczyc ja osobiscie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiwka dla czarnego kombiwaru WRX MY'03+ WX ##### widzianego dzis na powazkowskiej ok. 14-tej, niebieskiego kombiwaru WRX MY'03 WB ##### widzianego przy szkole jazdy na Bemowie ok 16-tej. Pozdro tez dla "komicznej" Imprezy STi S0 LBERG nie-Solberg spotkanej w Sulejowku ok. 11 tej :) I dla niezliczonej ilosci Legacow i Foresterow szalejacych dzis po ulicach W-wy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Fido_ : jak jest w tym malym cichym ??

 

no właśnie jak tam jest,bo wszyscy o tym wyciągu gadają a żadnych konkretów :roll:

 

pzdr-Michał-również znarciarzony :wink:

 

Jest:

1. Tłoczno - za dużo trąbią w trójce. Byłem tydzień przed feriami i dawało się rozsądnie pojeździć od 9 do 11 a potem po 16

2. Nawet całkiem długo (1200m)

3. Płasko - jak lubicie poszaleć, to raczej nie tutaj - to raczej stok do spokojnego jeżdżenia dla rodzin z dziećmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Fido_ : jak jest w tym malym cichym ??

 

no właśnie jak tam jest,bo wszyscy o tym wyciągu gadają a żadnych konkretów :roll:

 

pzdr-Michał-również znarciarzony :wink:

 

Jest:

1. Tłoczno - za dużo trąbią w trójce. Byłem tydzień przed feriami i dawało się rozsądnie pojeździć od 9 do 11 a potem po 16

2. Nawet całkiem długo (1200m)

3. Płasko - jak lubicie poszaleć, to raczej nie tutaj - to raczej stok do spokojnego jeżdżenia dla rodzin z dziećmi

 

Dokłanie jak w opisie Fido!!! Kotelnica Bis!! Dużo stania, mało jazdy,no i nachylenie w stylu Kotelnicy :(

Jak byłem w dniach 09-13.02.2005 to koło wyciągu widziałem nowego Outback'a na W-numerach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja pozdrowię kierownika srebrnego WRX'a kombi MY 2001, który dzisiaj w godzinach przedpołudniowych przemieszczał się w Szczyrku. Za bardzo jak machać nie miałem, bo akurat niosłem narty, a bałem się ofiar w ludziach, gdybym nimi zaczął wymachiwać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...