Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla Adamusa i Gracjana spotkanych na Sadybie, pzdr rowniez dla pasazerow srebrnej SI wolnossacej - ktorej pasazer na prawym strzelil kiwke do nas :)

 

odpozdrawiam i pozdro dla Gracka

 

i pozdrawiam fszystkich, ktorzy mnie pozdrawiali i ktorych obkiwalem w ciagu postu 40dniowego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla adamusa, który się za mną ciągnął dzisiaj tak ok. 18tej na Mehoffera

 

Tak z ciekawości - jak jedziesz nocą poza miastem to Ci nie mrugają z przeciwka? Bo te Zenony to tak chyba średnio masz wyregulowane - jechałem przed Tobą i mi ostro świeciło po lusterkach :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela srebrnego outbacka DB... zaparkowanego przed chwilą

przed Lidlem w Katowicach.

 

Pozdrawiam również panią, która w poniedziałek kierowała identycznym jak mój

czarnym foresterem SCI... (chyba) na obwodnicy Tychy - Częstochowa.

Również jej uśmiechniętą córkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla adamusa, który się za mną ciągnął dzisiaj tak ok. 18tej na Mehoffera

 

Tak z ciekawości - jak jedziesz nocą poza miastem to Ci nie mrugają z przeciwka? Bo te Zenony to tak chyba średnio masz wyregulowane - jechałem przed Tobą i mi ostro świeciło po lusterkach :???:

 

odpozdrowywuje ;) zenony sa niewyregulowane na razie bo zmienialem zarniki i potem ich nie wyregulowalem :oops:

 

pozdrowka dla matiego zapotkanego na bajecznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam kierowcę tego wozu :shock: (fota zrobiona z taksówki - właśnie wracam z lotniska, a tu taka niespodzianka!)

 

Obrazek

 

Pisałem już o tym w wątku o nowej imprezie - mi WRX podoba się bardzo! :cool:

 

Widzialem dzisiaj, chyba nawet to samo, gdzies ok 10-11 w okolicach Karowej (Polini byl ze mna i pewnie bardziej kojarzy gdzie to bylo :smile: ).Generalnie bardzo ladny kolor ma to daewoo :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Subaraki zaparkowane w Galerii Mokotów:

Niebieskie STI WB... Chyba Przemeq - miał taki bajerancki pojemniek na chusteczki :)

Niebieskie WRX tuż obok rej. WN....

Srebrny (albo jakiś podobny kolor)Legaś

Srebrny Forek turbo z którego wysiadała para, ale mnie nie zauważyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozzdrowienia dla kierownika niebieskiej, oklejonej megaznaczkiem "555" Imprezy STi - rejestracja PO IMPRA ... który zaparkował sobie niedaleko mnie na Rynku we Wrześni, dziś ok. 20:30.

 

Wydaje mi się, czy to ktoś z Forum :?:

 

Dzieciaki szalały :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...