Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Więcej wolnossących forków już nie pozdrawiam, bo w 99.9% przypadków kierowcy (często panie!) patrzą na mnie tak: .

 

ja juz dawno przstalem, jak pozdrawialem to zaawyczaj odwracali glowe, alebo udawali ze nie widza

 

Od dzisiaj przestaję pozdrawiać nadętych kierowców Imprez... :razz: :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nota bene zaraz obok nas jechały dwa forki wolnossące - żaden nie zareagował na pozdrowienia. Więcej wolnossących forków już nie pozdrawiam, bo w 99.9% przypadków kierowcy (często panie!) patrzą na mnie tak: :shock: .
Mam dokładnie to samo :!: Szkoda trochę.

ja juz dawno przstalem, jak pozdrawialem to zaawyczaj odwracali glowe, alebo udawali ze nie widza :evil:

 

pozdrawiam czarna Impreze kombi zaparkowana na Nowogrodzkiej po poludniu

 

Nie nooo...., nie róbcie tego! To jakieś ohydne oszczerstwa i kalumnie :mrgreen:. Być może Wasz zniewalający uśmiech plus machanie zwyczajnie onieśmiela, panie w wolnossących forkach zwłaszcza :wink:

 

Ja na ten przykład już się boję pozdrawiać "kozaków" :wink: z imprez, tych nowych zwłaszcza, bo jak zmierzą wzrokiem, to brrrrrrrr.... Gdzie mi tam, staremu forkowi takiego zaszczytu odpozdrowienia dostąpić :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doxa, ja tez zauwazylem ze uzytkownicy Forkow to chyba "lepsiejsi" sa, albo po prostu nie wiedza o istnieniu forum i naszych zwyczajach. Dlatego jak dojezdzam do Forrestera to czekam na pierwszy ruch i jak gosc kumaty to z przyjemnoscia odmachuje. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to wszystko wina SIP-u :wink: , nie uświadamia nowych nabywców o panujących zwyczajach i potem jest jak jest :mrgreen:. Bufony w foresterach nie zwracają uwagi na niższe samochody, a te niższe na te wolniejsze i tak w kółko :wink:

Zgadzam się, że to nieuświadomienie.

My (ja z rodzinką) machamy każdemu zauważonemu Subarakowi - nie odmacha trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to było koło tej godziny.... ja jechałem lub próbowałem przebić się na Mokotów...

 

No właśnie, ja Żwirkami jechałem z Galerii Mokotów na JP II przez Ochotę :neutral:. Ostrzeżono mnie bowiem przed jakąkolwiek próbą pakowania się w Al. Niepodległości.

 

A, zaległe pozdrowienia dla Xbike'a, z ubiegłego tygodnia. Skręcałeś w lewo, gdzieś na Bemowie, ja Cię mijałem i pozdrowiłem klaksonem 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Legacy Kombi WH 23***, którego wczorajsze późnopopołudniowe usiłowania wydostania się z piekiełka objazdowego remontowanej Puławskiej obserwowałem z zapartym tchem :mrgreen:

 

Bałem się trąbić co by nie oberwać :mrgreen: Wszyscy jakoś dziwnie zestrosowani faktem, że 1,5 km jedzie się 40 minut... :roll: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla

zielonej Imprezy GL-a kombi SR....zaparkowanej chyba pod sklepem motoryzacyjnym w Nakle Śląskim oraz dla

błękitnej wolnossącej Imprezy kombi MY 04 o nr. STA.....zacumowanej pod lidlem w Tarnowskich Górach przed godz 10........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę oświnionego na lusterku zielonkawego Forestera na Ursynowie widzianego ok 16.16. ...a gdzie uśmiech?

 

oraz sapiącą imprezę na Krzywickiego o 18.03 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj:

 

- dla Kierownika niebieskiego WRX-a kombi zjeżdżającego z Górczewskiej w Płocką (w stronę Wolskiej) około 08:30,

- dla kierownika czarnego wolnossącego Forestera spotkanego około 20:30 pod pizzerią "Nowolipie" na ul. Nowolipki.

 

RS :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nota bene zaraz obok nas jechały dwa forki wolnossące - żaden nie zareagował na pozdrowienia. Więcej wolnossących forków już nie pozdrawiam, bo w 99.9% przypadków kierowcy (często panie!) patrzą na mnie tak: :shock: .
Mam dokładnie to samo :!: Szkoda trochę.

ja juz dawno przstalem, jak pozdrawialem to zaawyczaj odwracali glowe, alebo udawali ze nie widza :evil:

 

pozdrawiam czarna Impreze kombi zaparkowana na Nowogrodzkiej po poludniu

 

Nie nooo...., nie róbcie tego! To jakieś ohydne oszczerstwa i kalumnie :mrgreen:. Być może Wasz zniewalający uśmiech plus machanie zwyczajnie onieśmiela, panie w wolnossących forkach zwłaszcza :wink:

 

Ja na ten przykład już się boję pozdrawiać "kozaków" :wink: z imprez, tych nowych zwłaszcza, bo jak zmierzą wzrokiem, to brrrrrrrr.... Gdzie mi tam, staremu forkowi takiego zaszczytu odpozdrowienia dostąpić :twisted: :wink:

dobra dobra :evil::evil: :wink:

 

po prostu juz tak nie wyrywam sie, szukam swiniacza na lusterku i wtedy macham, jak nie ma to czekam.

jeszcze mnie nigdy zaden inny nie pozdrawial

 

Doxa - machniesz to odmacham i jescze sie usmiechne :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...