Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierownika Imprezy, ktora zazywala kapieli na myjni przy ul. Maratonskiej w Lodzi.

 

Czyli jdnak czasem ktos to czyta w Lodzi... Rowniez pozdro dla kiara nebieskiej imprezki parkujacej niedalekiego miejsca mojej pracy na Radogoszczu w Lodzi... a wogole to do jutra :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla zirytowanego Blue z zona widzianego na marszalkowskiej (zirytowali mnie rowniez ci pedalaze ktorzy jechali krolewska)

 

A również pozdrawiam, cholerni rowerzyści :) Sorki, nie zauważyłem Was.

 

Pozdrawiam także cztery kobitki widziane w kurczakowozie :)

Jechałem służbową Toyotą... Ale z tego co się dowiedziałem od koleżanki z pracy to tak jest podobno co tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barbie, ja bym się zastanawiał czy faktycznie miejsce parkingowe (dla inwalidy) na którym stoi jest dla niego.

Zastanowiło mnie to, ale pomyślałam sobie, że ja też czasem na tych miejscach staję, kiedy wiozę gdześ moją babcię (inwalidka I gr.), a samochód mam nieoznakowany. Mam co prawda przepustkę dla inwalidów, ale zawsze zapominam ją wyciągnąć i wrzucić za szybę. No i na pierwszy rzut oka też by się można zastanowić... czy rzeczywiście to miejsce jest dla mnie.

Dlatego wierzę naiwnie, że ten tu oto z dużym nosem również miał powód żeby tam stanąć.

A swoją drogą pozdrawiam moją babcię, której się bardzo podoba mój samochód i kupiła mi do niego opony :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krebelka napisał/a:

- kierownika zielonego GT (chyba) kombi koloru zielonego spotkanego za Wieluniem,

Komancz?

 

Pozdrawiam tez kierownika i pasazerke niebieskiego WRX (albo STI), ktory smignal mi po 18 na DK nr 8 przy skrzyzowaniu na Szczercow (PO costam).

 

Zielony i kombi, ale moj to mogl co najwyzej stac kolo GT. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z czwartku dla:

-czarnego Forysia widzianego na ulicy Działowej w Poznaniu(bardzo często tam stoi);

-oliwkowego Forysia za którym jechałam chwilkę z ul.Działowej na Solną,również Poznań,ok godz. 10.00;

-bardzo miłej kierowniczki srebrnego Forysia,która wpuściła mnie na światłach na ul.Krańcowej,Poznań,ok.15.00;

-Przemka,właściciela ślicznego srebrnego GTeka kombi,którego spotkałam na Orlenie za Ożarowem Maz.,skomplementowaliśmy nasze Subarynki,a potem troszkę się poganialiśmy :wink: nie jest na forum,ale zaprosiłam do odwiedzenia owej stronki.

 

Pozdrowienia dla wszystkich Imprezek widzianych wczoraj na Bemowie,trochę ich było,więc pozdrowienia ślę hurtem! :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro spóźnione trochę dla kierownika niebieskiego WRXa (bo nie był to chyba STI), z którym pomachaliśmy sobie w piątek "po pułedniu" na Powązkowskiej. Wraz z machaniem wykonywałem równocześnie manewr skrętu z Tatarskiej w lewo i zakładania okularów na nos w związku z tym nie zauważyłem rejestracji... ale chyba numer warsiawskie były...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A swoją drogą pozdrawiam moją babcię, której się bardzo podoba mój samochód i kupiła mi do niego opony :mrgreen::twisted:

 

Taka babcie to i ja pozdrawiam... Ze tez ja nie mam babci ktora kupila by mi samochod do moich opon :lol:

Mogę zapytać moją czy czegoś by się nie dało zorganizować :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A swoją drogą pozdrawiam moją babcię, której się bardzo podoba mój samochód i kupiła mi do niego opony :mrgreen::twisted:

 

Taka babcie to i ja pozdrawiam... Ze tez ja nie mam babci ktora kupila by mi samochod do moich opon :lol:

Mogę zapytać moją czy czegoś by się nie dało zorganizować :twisted::mrgreen:

 

To wezme 2 na wynos odrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..pozdro dla właściciela/..ki ładnego srebrnego Forestera WI 488.. który ok. 11.30 zaparkował tuż przed wejsciem na parkingu w Arkadii na miejscu, które przeznaczone jest dla ludzi z poważnymi kłopotami zdrowotnymi.. :twisted:

Na pewno podwoził/a na zakupy ciężką chorą babcię z wózkiem inwalidzkim ... :mrgreen:

 

roberto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...