Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, przekażę seniorowi życzenia :mrgreen: Pozdrowienia dla Pani, która podróżowała dzisiaj ok 8:30 niedaleko ul. Kętrzyńskiego klasyczną Imprezą GL kombi niebieską. Może koleżanka lub rodzina Pablonasa?

 

dzisiaj moja imprezka zwiedzała ze mną i moją lepszą połową północną suwalszczyznę. znaczy nie ja. moja SI ma widać sobowtóra (sobowtórkę?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalegle pozdrowienia dla kierownika GTka spotkanego na Alejach w poniedzialek kolo 19. JAde sobie zolciotka Baja z rowerkami na pace lewym pasem za jakims mulem i tak slysze po prawej takie "bulu bulu bulu". W pierwszym momencie sie nie skaplem, ale jak sie zorientowalem co mnie powoli mija to szybko dodalem gazu, dotknalem klaksonu i pomachalem z usmiechem.

 

Niestety kolega w Imprezce niebardzo zajazyl :( bu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdr. dla ALowozu, który wczoraj wieczorkiem killował civica na Witosa ;)

 

...czyżby pojawiła sie jakaś biała imprezka w Krakowie? :evil: :wink:

bardzo prawdopodobne, bo już kilka razy widziałem ją w tych okolicach, ale jakoś rzadko zaglądałem wtedy na forum, żeby zapytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdroffienia dla Przemqowej BOYAKASHY widzianej we wtorek wiecieram na parkingu Galerii Mokotów oraz jeszcze jedne posdroffjenia dla nowego srebrnego Legacy kombi WX .... spotkanego w środę po południu na Rzymowskiego w Stolnicy. To na pewno ktoś z Szanownych Forumowiczów bo miał fajną czarną świnkę ala Peter Solberg z tyłu pod napisem LEGACY ;)

 

no i przy okazji posdraffjam całą Forumową Wiarę

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdroffienia dla Przemqowej BOYAKASHY

 

Pozdrawiam serdecznie 8). A gdzie byłeś, bo nie zauważyłem Twojej imprezki?

 

we wtorek wiecieram na parkingu Galerii Mokotów

 

Byłem wówczas w kinie na "Clerks 2" - jeśli oglądaliście oryginalnych "Clerks" i chcecie zachować szacunek dla Kevina Smitha i miłe skojarzenia z tym filmem, zdecydowanie ODRADZAM część drugą, która jest bardziej prymitywna, niż American Pie, a przy tym kompletnie nieśmieszna... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdroffienia dla Przemqowej BOYAKASHY

 

Pozdrawiam serdecznie 8). A gdzie byłeś, bo nie zauważyłem Twojej imprezki?

 

Nic dziwnego, że nie zauważyłeś mojej imprezki - jechałem służbową hondą :mrgreen: - zresztą i tak Cię nie było w aucie bo film oglądałeś. Ja natomiast w GM byłem tylko przelotnie, znaczy zatrzymałem się na chwilkę coby cosik przekąsić i poleciałem dalej. Oprócz Twojej BOOYAKASHY widziałem jeszcze na tym samym poziomie parkingu GM niebieskiego STi MY03-05, ale nie mam pojęcia czy to jakaś znajoma (też stała bez właściciela/właścicielki).

 

zdravi'm

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ją, ale to był jakiś strasznie biedny samochód - jeden reflektor EU Spec, drugi US Spec i parę innych podobnych drobiazgów :twisted:.

 

A - zapomniałbym: pozdrawiam matiego i Martynę, których spotkałem we wtorek w pewnym fajnym warszawskim klubie na Halloween. Było 'spooky' :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieskiego wrx'a i Pana domestosa666 którego jakiś czas temu widziałem pod M1 w Częstochowie ;-) Pozwoliłem zrobić sobie zdjęcie...

1110061819bq5.jpg

 

I jeszcze zaległe pozdrowienia dla czarnego wrx 01 które to widziałem 2 tygodnie temu koło 22:00 jak jechało na północ Częstochowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...