Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro z dzisiaj w Radomiu:
- Legaś IV kombi zaparkowany na strzeżonym parkingu osiedlowym, bodajże na Gołębiowie (koło Mili)
- Forek XT zaparkowany pod akademikiem "Bliźniak"
- Impreza Lanos i zaraz za nią wściekłe STI koło biedronky na Chrobrego, ok 17. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@WueM, leciałem do Katowic na IV Zlot samochodów z lat 70 i nie tylko, organizowanym przez Hotel Styl 70 w Piasku.

 

 

Nie umiałem Cię dogonić :-P
chyba za mało się starałeś. :lol:  Dla Twojej Subarki osiągnięcie 120 km/h powinno być bułką z masłem. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiej imprezy, który "obulgotał" mnie dzisiaj wieczorową porą w Łodzi (jechałem czarnym OBK).

Słyszałem, że coś się zbliża, ale że trasa dla mnie nie znana i jechałem w dużym skupieniu, to odwróciłem się dopiero jak dałeś w palnik :)

...świetny dźwięk i samochód. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@WueM, leciałem do Katowic na IV Zlot samochodów z lat 70 i nie tylko, organizowanym przez Hotel Styl 70 w Piasku.

 

Nie umiałem Cię dogonić :-P

 

chyba za mało się starałeś. :lol:  Dla Twojej Subarki osiągnięcie 120 km/h powinno być bułką z masłem.

 

120km/h w maluchu.skutecznie nas zadziwiło ;-)

 

Mam nadzieje, że impreza udana...klasyki lat 70tych a Ty w 90tce...hahaha :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kierownika srebrnego buga kombi na blachach WW.... który wyjeżdzając z ul.podskarbińskiej z pól h temu przebulgotał koło mnie na ul.chrzanowskiego kiedy walczyłem z kłodką na bramie :P

trzoda na lusterku była :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla kierownika nowej imprezy sti na pomarańczowych felgach widzianej dzisiaj o 11 w chorzowie na armii krajowej

 

spotkałem również dzisiaj na Długiej w Chorzowie, pozdrawiam ;)

 

oraz GC spotkane pod Nexter w Mikołowie :)

 

Wydaje mi się że to właścicieli apteki i nie wiedzą o co chodzi bo migałem im ostatnio swiatłami i nie ten teges:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pozdrowienia dla kierownika nowej imprezy sti na pomarańczowych felgach widzianej dzisiaj o 11 w chorzowie na armii krajowej

 

spotkałem również dzisiaj na Długiej w Chorzowie, pozdrawiam ;)

 

oraz GC spotkane pod Nexter w Mikołowie :)

 

Wydaje mi się że to właścicieli apteki i nie wiedzą o co chodzi bo migałem im ostatnio swiatłami i nie ten teges:(

 

hehe, ten teges, ale zapamiętałem twój wpis :) nie migałem bo nikt nie siedział w środku, ale przyglądnąłem się i stwierdzam że de gustibus ale wolę OEMowe felgi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...