Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem pozdrowić i odmachać załodze z Forestera turbo SG. Zostałem wczoraj obmachany i obmrugany w korku na Stawowej we Wro :D

Trochę nie ogarnąłem tematu bo ledwo kupiłem swojego Forestera i nie wpadłem, że to może być do mnie :D

 

Czarny Forester SG 2.5NA (jeszcze nie przerejestrowany więc na blachach STA :P

Edytowane przez Buczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buczu to już Cię szukam na Wrocławskich drogach ;) Wpadnij na spota w niedziele ;) więcej info w temacie spociki wrocławskie ;)

Codziennie trasa Wro - Legnica na A4 i okolice Gaju :) A na spota z przyjemnością podjadę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiać można się też w wątkach "spotkaniowych", a tu dobrze, że jest "ogólnopolsko" ;) Przy okazji pozdrowienia dla wszystkich napotkanych, którzy pozdrawiają, ale nie wpisują tego tutaj ;)

To w takim razie pozdrawiam kolegę, którego Świniak pasi się na tej samej łące obecnie co i mój ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buczu jeżeli miałeś na lusterku " wściekła świnkę" i ktoś natarczywie nadużywał awaryjnych i machał przez szyberdach to byłam ja ;) i pozdrawiam ;)

 

Tak jest, to byłem ja :D tak jak pisałem trochę nie ogarnąłem tematu :P Następnym razem obowiązkowo odmacham/odmrugam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swój do swego ciągnie. Pozdrawiam kierownika zielonego forestera, który zaparkował koło mojego forka  przy Tesco na Górczewskiej.

Za nami jeszcze był outback ale bezświniowy. :). Oczywiście również pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Buczu to już Cię szukam na Wrocławskich drogach ;) Wpadnij na spota w niedziele ;) więcej info w temacie spociki wrocławskie ;)

Codziennie trasa Wro - Legnica na A4 i okolice Gaju :) A na spota z przyjemnością podjadę !
U mnie po osiedlu ;) łatwiej będzie znaleźć ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam. Pozdrawiam kierownika Mazdy 6, oświniaczona, którą zostawił u mechanika w Bartągu (coś poważnego?). sebxyz

Odpozdrawiam w imieniu kolegi :) Niestety coś drogiego sprzęgło z dwumasem <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swój do swego ciągnie. Pozdrawiam kierownika zielonego forestera, który zaparkował koło mojego forka  przy Tesco na Górczewskiej.

Za nami jeszcze był outback ale bezświniowy. :). Oczywiście również pozdrawiam.

 

Pozdrawiam! Niestety nie udało się osobiście :) Na pocieszenie pamiątkowa fotka  :yahoo: http://imgur.com/7KDFwDn

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...