Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z wczorajszego popołudnia dla dwóch srebrnych Lanosów widzianych w Lodzi na Jana Pawła :)

Jednego "badmintona" śledziłem od Obywatelskiej i na Jana Pawła II - bez świnek, ale pomachane i uśmiechnięte. A drugiego zobaczyłem w lusterku, jak na światłach stanął za tym pierwszym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla outback'a wisniowego ze świnka na lusterku obmachanego i oburczanego dzisiaj na raclawickiej, który jechał za mna ok 16 - byly kiwki :) oraz dla Maćka Szubaru widzianego przed chwila na grojeckiej ;) machalem z przejścia dla pieszych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pozdrowienia dla outback'a wisniowego ze świnka na lusterku obmachanego i oburczanego dzisiaj na raclawickiej, który jechał za mna ok 16 - byly kiwki
 

Odpozdrawiam w imieniu swoim i małżonki oraz dzieciaków. Radochy im tym burczeniem sprawiłeś mnóstwo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czy widzicie potrzebę podzielenia tego wątku na województwa ?

czyli jadąc z Suwałk do Kudowy Zdroju, przez Arłamów ;) musiałbym pozdrawiać w..... hmmm... 7 wątkach? ;) a jakby teraz pozdrowić kogoś ze Szczecina, który ma samochód z leasingu w Gdańsku, a jechał przez Zieloną Górę do Krakowa?   :krecka_dostal: :mrgreen:
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile takich sytuacjI mamy. jak jesteś z wizytą w Krk. i kogoś spotkasz wpisujesz to tam. większość z nas spotyka się w tym samym mieście. taka wolna propozycja

W specyficznie regionalnej sprawie można się zawsze pozdrowić w odpowiednim wątku Spotkań Forumowych... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a ile takich sytuacjI mamy

a to tak żartobliwie pisałem :)

 

Natomiast fakt, że jest cały dział "lokalny". Z tego co pamiętam, to Wielkopolska/Poznań praktycznie tylko tam do siebie machała :)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam srebrne Legacy III na trasie Jelenia Góra Wrocław, oraz czarnego WRX pędzącego S8 w stronę Łodzi.

to znowu ja :) widziałem cie na trasie. Ale z tego co pamietam świnki masz takie ledwo widoczne, wiec nie machałem, bo zdąrzyłem już się przyzwyczaić, że dziwnie na mnie patrzą ludzie z " nieoznakowanych " aut jak im macham ;) (chociaż i tu wyjątek bo dziś prawie pod samym domem w podgórzynie dostałem pozdro od bliźniaczego legacy. Co mi się zdarzyło pierwszy raz).

 

Będąc w temacie chciałbym jeszcze pozdrowić z dziś zaparkowanego we wro niedaleko utzędu miasta xt'ka z rozbrajającą naklejką "sandu ciorba rally team" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiejszego poranka:

- szary/srebrny forek MY06-07 na wjeździe do Mordoru (od Racławickiej do Domaniewskiej).

- chwilę póżniej odpicowany STI Blue Mica skręcający w lewo z Racławickiej.

Oba Subaraki obmachane ze wzajemnośćią :)

 

W tym samym miejscu wczoraj obmachany biały OBK Sports MY13-14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to znowu ja :) widziałem cie na trasie. Ale z tego co pamietam świnki masz takie ledwo widoczne

No tak wiem że moje świnki słabo widać i trzeba by się uśmiechnąć do Eurojanka co by bardziej widoczne były. Edytowane przez Slawskip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antypozdrowienia dla kierownika zielonej hondy na blachach POB (biała świnia na klapie bagażnika). Obwodnica Poznania A2 w kierunku Warszawy. Kolego dojeżdżanie do zderzaka i pokazywanie się w lusterku raz z lewej, raz z prawej strony, nie spowoduje, że przerwę manewr wyprzedzania i teleportuję się z lewego pasa. Wyprzedzałem ciąg ciężarówek. Na tym odcinku jest ograniczenie do 120 km/h, jechałem licznikowe 130 więc całkiem raźnie. Mnie naprawdę nie stresują tacy mistrzowie kierownicy, a wręcz włącza mi się tryb jazdy z prędkością co do kilometra/h przepisową. Kiedy już Cię puściłem za 400 m zjeżdżałeś z autostrady i skończyło się rumakowanie. Następnym razem miej wszystko w nosie i napierniczaj lewym poboczem po trawniku. Mam nadzieję, że będziesz żył długo i szczęśliwie, że nikomu nie zrobisz na drodze krzywdy i ... że nigdy nie kupisz subaru bo wtedy palma odbije Ci już całkowicie.

Edytowane przez zento
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...