Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

dziś pozdrowienia w imieniu mojego brata dla bordowego subaru (nie wie jakiego) na WL (chyba), ze świnką w Radomiu w godzinach popołudniowych ;)

Jeżeli to był OBK na WUxxxxx ok 15.00 to odpozdrawiam!

Pozdrowienia dla grafitewej imprezy kąbi widzianej na rondzie Kasprzaka/Trasa Toruńska w środę po południu. Obmachane obustronnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś pozdrowienia w imieniu mojego brata dla bordowego subaru (nie wie jakiego) na WL (chyba), ze świnką w Radomiu w godzinach popołudniowych ;)

Jeżeli to był OBK na WUxxxxx ok 15.00 to odpozdrawiam!

Pozdrowienia dla grafitewej imprezy kąbi widzianej na rondzie Kasprzaka/Trasa Toruńska w środę po południu. Obmachane obustronnie.

 

Tak na WU dokładnie :yahoo:

 

Pozdrowienia z wczoraj dla forka I gen. sturbo na WR przy galeri słonecznej w Radomiu

dla forka III gen w białym kolorze na WZ również przy galeri słonecznej w Radomiu

dla forka III gen na WR stojacego na parkingu w galeri słonecznej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz pozdrawiam kierownictwo srebrnego OBK WX... ze świnka na lusterku . Pozdrawiałem przechodząc po pasach na rogu Grójeckiej i Korotyńskiego ok.16 . Kierownik chyba mocno zaskoczony :yahoo:

Edytowane przez lojszczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprosiny dla fioletowego Legacy/obk 3 generacji w którego prawie przywaliłem dzisiaj koło

10 rano na moście Siekierkowskim. :-(

Pozdrowienia dla białego Buga spotkanego przy K&M w Wesołej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...