Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla czarnego uturbionego Forka mijanego na krakowskiej w sobote po godzinie 15. Mrugnąłem awariami na coon po chwili uderzył długimi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowce STI my'06 (Przemeq???) widzianego dzisiaj 11:50 kolo łomianek i pozdrowienia dla kierowcy sti bug eye z czarnymi brewkami z przodu widzianego chwile pozniej :)

 

Byłem w Łomiankach w piątek, ale wyjeżdżałem stamtąd około 9:00 8).

 

Tak przy okazji powiem Wam ciekawostkę: w Łomiankach byłem po to, by... polski przedstawiciel zagranicznego producenta pewnych felg mógł zweryfikować, że jego własny produkt... pasuje do STI :mrgreen:. Producent twierdził, że nie ma szansy, by pasowały, a ów przedstawiciel przekonywał go, że pasują, bo widział je u zamontowane mnie (zimą). Skończyło się na tym, że pojechaliśmy do DaWoja zrobić przekładkę, przedstawiciel zrobił fotki i wysłał je producentowi :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam antyki na kieleckich numerach, którymi coś ostatnio podejrzanie obrodziło w grodzie nad Silnicą i które raz po raz pchają mi się w oczy i drażnią :wink: :

- czarny sedan turbo;

- srebrne kombi;

- i (chyba inne) srebrne kombi, z właściwą szparką.

 

Jak do tego dodać Gazika w pobliżu, to jakieś antykowe zagłębie się robi... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierujących i parkujących pod budynkiem na Czerwińskiego w Katowicach

 

Srebrne Legacy Kombi MY05 (chyba)

Czarne WRX

 

oraz

 

Specjalne pozdrowiania dla M.Ś. - zielona Impreza Kombi parkujące tuż za moim w Będzinie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz pozdrowienia dla obtrąbionego Kajetana B. :mrgreen: wcześniej napotkanej jego rodzicielki w zielonej kombiaczce (ehh jaki ja mam do niej sentyment po pamiętnych jazdach polowych po SJSie :twisted: ) i mamusinego forysia stojącego dziś pod wiadomym adresem :)

 

oraz mniej pozytywne pozdrowienie dla niebieskiego STI na blachach SB..... i jego kierowcy, który bardzo "ładnie" poszedł na środku skrzyżowania z lewego pasa na Wita Stwosza między skręcające w prawo w Rakowicką samochody (tam są 3 pasy), a następnie w Topolową, załamka... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kwiatka który troche pozno skumal komu macha :mrgreen:

Pozdrowienia dla KrzyskaWawa ktory jak zwykle mnie nie widzial...moze dlatego ze na rondzie.

Wojtek, przecież wiesz że Impreza do najcichszych nie należy :twisted: więc dawaj mi długimi itd..... abym widział.... a tak wogóle to ciężko ciebie przylukać, a to niepozorna Corolla, za to w Imprezie Ciebie widze z daleka ;)....

 

Pozdr Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pozdrowię, ale tylko tak trochę, pana w jasnym forysiu '06, z którym sobie miło jechaliśmy dziś około 17:30 ul. Obozową. Pozdrowienia są "tylko tak trochę" dlatego, że pan chcąc mnie zgubić nieładnie zajechał drogę autobusowi, co mu nota bene nic nie dało, bo autobus ten zaraz stanął na przystanku, a ponadto nie wykazywał typowych oznak bycia forumowiczem (typu kiwka), no i oczywiście się nie pożegnał... :twisted:

 

I przesyłam już pełne pozdrowienia dla kierownika GT-ka, który stał (GT, nie kierowca) na naszym spotowym Statoilu niedaleko ronda Babka - kierowcy niestety nie było w okolicy, a ja musiałem jechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...