Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam właścieciela Forestera z którym ucieliśmy sobie krótką pogawędkę w Strefie Opon w Galerii Mokotów - "nieForumowicz", ale może to się zmieni niedługo :wink:

I to jest piękne - nie znamy się, a wystarczy być użytkownikiem zacnej marki, żeby przyjemną rozmowę nawiązać :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PoliniTuning, fajnego Type R'a masz w podpisie. :mrgreen: Ale Simon ostatnio zmienił kolor felg :wink:

A dziękować. :wink: Nie na czasie jestem widać, ale to zdjecie było fajne z Banzai'a - więc je wykorzystałem. 8) Felgi teraz fajniejsze.

PS Skąd to zdjęcie jest? Tzn. gdzie mogę znaleźć więcej o tym Type-R?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieską Imprezę GL kombi rej. WI, która stała ok 12:20 pod MacDonaldem na Mochnackiego (czyżby Łaciat?) :)

 

A dziękuje ślicznie to byłem ja faktycznie - taki wierszyk, sam wymyśliłem. :P

I oczywiscie pozdrawiam wzajemnie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, [szepcze] nie moge powiedziec, ze rynek tez byl sliczny i mlody, bo wtedy "sliczna i mloda" w kontekscie opisu pani wydawaloby sie niewazne, a jak uzylem tego tylko jeszcze dla felg, to moj podziw dla urody nieznajomej przyjal po prostu troszku mniej nahalna, ale nie niewazna forme... chyba namotalem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, [szepcze] nie moge powiedziec, ze rynek tez byl sliczny i mlody, bo wtedy "sliczna i mloda" w kontekscie opisu pani wydawaloby sie niewazne, a jak uzylem tego tylko jeszcze dla felg, to moj podziw dla urody nieznajomej przyjal po prostu troszku mniej nahalna, ale nie niewazna forme... chyba namotalem ;)

 

Nie nie - dałeś radę 8). Widok fajnej laski w subaraku musi być niezwykle fajoski 8) :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawaim kierownika czarnej imprezy GT na białych felgach KWI***** parkującej pod AnnCo na bociana.

 

To ? 8) http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1075813

 

 

 

A ja pozdrawiam Dawida, który stał na Rondzie Grunwaldzkim ok.14.40 na pasie do skrętu w Monte Cassino. Ja stałem na pasie obok swoim...18metrowym przegubowym Jelczem ( :mrgreen: ) i machałem do Dawida, ale był za bardzo pochłonięty rozmową z pasażerką i mnie nie widział :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam Śliczną Nowopoznaną Koleżankę :oops: i Jej Hondę Legend która jest jak Cher-ma swoje lata ale niejedna młodsza legend jej nie dorówna. Nowopoznana Koleżanka bardzo miło wyrażała się o mojej Babci i o Subaru. Pogawędka była krótka ale owocna. :mrgreen:

 

Droga Re.... do szybkiego :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze pozdrowionka na blizniaka na blachach WR***** zaparkowanego dzisiaj pod Factory w Ursusie

 

pozdrowka dla niebieskiego WRXa (z wgniecionym tylnym zderzakiem) na blachach PO11*** spotkanego dzis na rondzie Hynka ze Zwirkami ok 13tej

 

i pozdrowka dla granatowego GTka na blachach WN spotkanego ok 21.30 na BP na Modlinskiej - podobny do Evokillera tyle ze cos mi blachy nie pasowaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jakiś szczęśliwy dzień, same panie za kierownicą...

-srebrny GT kombi, WN*****, ul. Czerniakowska ~16.00 [pani]

-granatowy/niebieksi GT z białymi naklejkami na drzwiach, chyba dłubany, ~22.10 Solidarności [pani]

-bordowy Forester WY*****, ul. Żytnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...