Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam pana z jasnej SI wolnossaka WOS..... Jego (chyba) mama była trochę zdziwiona, że do syna macha trąbi i mruga światłami obcy kierowca, ale kierownik ztrybił sprawę i gdy ja z Marsa skręcałem w Chełmżyńską a on pojechał dalej to na pożegnanie również pomachał.

Pozdrowienia również dla kierownika Legacy OBK WY .... z którym wymieniliśmy gesty pozdrowienia na Moście Łazienkowskim około 17.20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Monikę, która śmigała dzisiaj wieczorem w stronę Piątkowa Mieszka I. Głowy nie dam, ze to była Monika, ale samochód identyczny.

 

Jeżeli ów identyczny samochód wykonywał niespecjalnie legalny manewr zawracania, to byłam identyczna ja. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Przemqa widzianego wczoraj w godzinach popołudniowych przy grzybowskiej (budynek TP) oraz pozdro dla biebieskiego WRXa na blachach WT.... widzianego wczoraj na placu konstytucji. Dzięki za odmachnięcie. Pozdro 4all.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Przemqa widzianego wczoraj w godzinach popołudniowych przy grzybowskiej (budynek TP)

 

Stałem, czy jechałem? Bo jak stałem to pewnie nie tyle pod TP, co pod Radissonem - parkuję tam mniej-więcej 3 razy tygodniowo. Oczywiście również pozdrawiam 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bananowy* hotel :mrgreen:

 

*) slowko, ktore zanabylem** w stolnicy

**) patrz punkt *) :twisted:

 

Na to, na co dziś mówi się "warszaffka", kiedyś mówiło się za komunizmu, gdy banan był szczytem luksusu, "bananowa młodzież". I jakoś to określenie przetrwało 8).

 

Z tym "zanabyłem" to gwara i to ewidentnie nie warszawska :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bananowy* hotel :mrgreen:

 

Mają wyczesane zakręciki w tym swoim podziemnym parkingu.

 

Pozodro dla granatowego Leśnika, co sie dzisiaj rano włączał z Saskiej w Trasę w kierunku Centrum. Nie było odmachu i nie dziwi, bo tam trzeba obie łapki na wolancie i oczy 360.

 

Pozdro dla Legaca kombi starego stalowego, ktorego coraz częsciej na Ostrobrtamskiej widuję, a nawet raz sobie zamachnęliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue76 widziany i poznany w osrodku "Borki"

 

Bardzo dziękuję za przejażdżkę SI 2006, wspaniale auto (tylko ten wydech hehe). Pozdrowienia dla przemiłej towarzyszki. :roll:

 

 

Życzę nieustającej przyjemności z jazdy. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue76 widziany i poznany w osrodku "Borki"

 

Bardzo dziękuję za przejażdżkę SI 2006, wspaniale auto (tylko ten wydech hehe). Pozdrowienia dla przemiłej towarzyszki. :roll:

 

Życzę nieustającej przyjemności z jazdy. :twisted:

 

Wielkie dzięki, także miło było poznać. Polecam się na przyszłość :)

 

A z wydechem masz rację... za cichy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Przemqa widzianego wczoraj w godzinach popołudniowych przy grzybowskiej (budynek TP)

 

Stałem, czy jechałem? Bo jak stałem to pewnie nie tyle pod TP, co pod Radissonem - parkuję tam mniej-więcej 3 razy tygodniowo. Oczywiście również pozdrawiam 8).

 

Faktycznie Radisson to był ;)

 

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z wydechem masz rację... za cichy!

to może by tak jakiegoś Supersprinta wmontować?

 

Nie ma wyjścia, coś trzeba będzie zrobić na 100% bo tak nie da się jeździć ;)

Brakuje tego bulgotu, cio?Szkoda, że montaż niefabrycznego wydechu wiąże się z utratą gwarancji w przypadku jakiejś awarii, ale wiem, że niektórzy fachowcy przymykają na to oko :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...