Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrówka dla kieronika STI na poznańskich numerach, którego, jako gościnny Warszawiak, potrafiący stanąć ponad podziałami ( :mrgreen: ), odpilotowałem dziś do Galerii Mokotów 8).

 

Bimber - fajnie było zobaczyć wczoraj Twoją uśmiechniętą mordę na Powstańców koło Carrefoura 8).

dziękować dziękować :) nie widziałem Cię ... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bimber - fajnie było zobaczyć wczoraj Twoją uśmiechniętą mordę na Powstańców koło Carrefoura 8).

dziękować dziękować :) nie widziałem Cię ... :shock:

 

Buahahaahaha - nie "nie widziałem Cię", a "nie poznałem Cię". Odmachałeś przecież i się uśmiechnąłeś :twisted::mrgreen:.

 

Pozdrowienia dla Przemqa z którym zamieniłem dzisiaj dwa słowa na światłach na Solidarności około godziny 19 :)

 

GregorBa - tym razem to ja popełniłem "grzech Bimbra" - też Cię nie poznałem :oops:. Ale obiecuję, że to się już więcej nie powtórzy. No i oczywiście pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wpuszczenie na Twój pas (choć miałem szczerą intencję wjechać za Ciebie, a nie przed 8)).

 

I jeszcze jedno - MauPeck, czy Ty przypadkiem nie jeździsz zieloną SI, oczywiście na obowiązkowych dla naszego rejony W-Wy numerach WB xxxxx? Bo jeśli tak, to tym razem ja widziałem Ciebie w naszych okolicach. Polowałem długo, ale chyba się wreszcie udało :twisted: 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego OBK na numerach KR ....L widzianego wczoraj ok. godz 17 w gdyni na ul. Wielkopolskiej (skręcał na Wielki Kack) oraz dla niebieskiej STI (nie jestem pewien bo mi mignęła tylko od tyłu, ale chyba my'02) na tejże ul. Wielkopolskiej widzianej około godz. 18.10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahahaahaha - nie "nie widziałem Cię", a "nie poznałem Cię". Odmachałeś przecież i się uśmiechnąłeś :twisted::mrgreen:.

 

Moze Bimber lubi tak pousmiechac sie do chlopcow w fajnych furkach :lol:

Moze ten od W8 tez chcial sie pousmiechac? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika niebieskiego WRX kombi, WPI **XK parkującego dziś na ul. Dowcip, ok. 17.50.

 

Edit:

Pozdro VERT! :D:D:D

dzieki ale ...bryka ma dzis zostala sprzedana wlasnie czlowiekowi z ul Dowcip.

z reszta bardzo milemu czlowiekowi :mrgreen: idzie wiosna idzie nowe :twisted:

ale pewnie czesto moja niunia niebieska bedzie tam stac wiec bacznie ja obserwujcie bo w razie co bryke trzeba bedzie odebrac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki ale ...bryka ma dzis zostala sprzedana wlasnie czlowiekowi z ul Dowcip.

z reszta bardzo milemu czlowiekowi :mrgreen: idzie wiosna idzie nowe :twisted:

ale pewnie czesto moja niunia niebieska bedzie tam stac wiec bacznie ja obserwujcie bo w razie co bryke trzeba bedzie odebrac :mrgreen:

Ooo... Nareszcie się "otworzyłeś" i powiedziałeś, że sprzedajesz. A co konkretnie nowego? tzn. czy WRX / WRX kombi czy STi? :)

 

Na ul. Dowcip bywam dwa razy w tyg. więc będzie mi milej tamtędy podążąć. :twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki ale ...bryka ma dzis zostala sprzedana wlasnie czlowiekowi z ul Dowcip.

z reszta bardzo milemu czlowiekowi :mrgreen: idzie wiosna idzie nowe :twisted:

ale pewnie czesto moja niunia niebieska bedzie tam stac wiec bacznie ja obserwujcie bo w razie co bryke trzeba bedzie odebrac :mrgreen:

Ooo... Nareszcie się "otworzyłeś" i powiedziałeś, że sprzedajesz. A co konkretnie nowego? tzn. czy WRX / WRX kombi czy STi? :)

 

Na ul. Dowcip bywam dwa razy w tyg. więc będzie mi milej tamtędy podążąć. :twisted::lol:

wrx sedan z wielgachna polka na drinki i zakaski ew udostepnie zonie do wieszania swojej bielizny :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...