Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jako nowicjusz - jeszcze jeden Legacy kombi

(posiadacz subarki od dwóch dni :D ) pozdrawiam wszystkich kierowników i kierowniczki tej marki :lol:

Przede wszystkim Kwaska z Żoną z którymi zamieniłem kilka miłych słów w dniu dzisiejszym. To od Niego dowiedziałem się o tutejszym forum ( za co jeszcze raz dziękuję ) Mam nadzieję,że nie raz skorzystam z zawartych tutaj informacji !

Pozdrawiam, Darek

 

 

To się nazywa błyskawiczna reakcja - czapki z głów dla Ciebie Darku. :lol:

 

Pozdrawiam Kwasek

 

Już niedługo Śląsk będzie stolicą Subaru. Drżycie w Krakowie i Małopolsce :P:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich wczoraj w Poznaniu spotkanych Imprez :) , a dzień był niezły bo było ich 6 ! Myślałem że ktoś zniesmaczony moim straszeniem po mieście złotymi kołpakami się odezwie :( Hmm a tu cisza...

 

P.S. Jerycho ! Co to forum tak słabo działa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika "bliźniaka" (zielone Legacy Kombi) mordującego się wraz ze mną w korku na Łazienkowskiej w stronę Żwirki ... około 17:30 (widziałem Cię w lewym lusterku jakieś 5 autek z tyłu więc nie za bardzo mogłem zasygnalizować swoją obecność i pozdrowić bezpośrednio) oraz dla Kierownika granatowej GT widzianego chwilę później przy Pl. Zawiszy (z Jerozolimskich skręcał w Towarową) - chyba mi pomachałeś a ja nie zdążyłem :oops:

 

RS :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...