Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam

1. Niebieskie GT NO... widziane na stacji Statoil

2. Niebieskie WRX NOL ... Widziane w centrum Olsztyna

 

Ten WRX mial moze Lexusy z tylu?

 

Przyznam się bez bicia ,że nie zwróciłem na to uwagi :oops:

 

A przy okazji pozdrawiam Ciebie ,widziałem jak jechałeś dzisiaj ok.17. na ul .Krasickiego.

Ps. fajnie słychać wydech w twoiej subarynie.

 

Faktycznie jechalem wtedy ta ulica, ale nie zauwazylem Ciebie :cry: .W kazdym razie rowniez tez pozdrawiam.

 

P.S.Ciesze sie, ze podoba Ci dzwiek mojego wydechu, ja jednak doszedlem do wniosku, ze jest jeszcze za cicho :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1, czemu się nie przyznałeś na forum że wybierasz się do Kraka ? Wyskoczyło by się na jaki sok z chmielu i kiełbachę :wink:

 

hehe Moniq wiedziala... Matka wiedziala... u Emila w salonie bylem... Smoka wzrokiem pokonalem... to co? jeszcze mialem wejsc na Zwierze Mariackie i hejnal zagrac? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowcy Legacy ( zwłaszcza nowe, z rejestracjami WB) są zuuuupełnie nie w temacie. Powoli robi mi się głupio przed żoną. Ja tu jej opoiwadałem o wielkiej rodzinie, Subaru itp, a tymczasem po raz kolejny robię z siebie osła mrugając do takich ....

 

To jest baaardzo duże uogólnienie. Daj mi znać na PW kiedy i gdzie będziesz jechał z żoną. Podjadę i zmażę tą wstrętną opinię na temat właścicieli nowych legacy WB.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff! Nazbieralo sie przez jeden weekendowy wyjazd do Warszawy.

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych i mijanych wczoraj Subaraczkow w Wa-wie i na trasie Wa-wa -Mazury :wink: :

- srebrnej Imprezy kombi zaparkowanej na Narbutta (PW) - to bylo rano

- niebeskiej Imprezy przejezdzajacej powyzsza ulica ok. poludnia

No i cale zatrzesienie Subarakow na Swietokrzyska - Rondo ONZ - Prosta - Kasprzaka spotkanych w godz. 14.00-14.30, m.in.:

- czarny Outback

- srebrny Legacy kombi

- czarny WRX

- jeszcze jeden Legacy kombi

- srebrny Forys

Pozdrawiam tez mijana na OS'ie Mragowo-Gizycko :wink: ok. 18.00 czarna Impreze kombi MY'06 na mragowskich numerach.

 

No i tradycyjnie pozdrowienia dla Laciata :D , z ktorym zamienilem tym razem tylko kilka slow, bo w zwiazku z goraczkowimi przygotowaniami do "Mazowieckego" byl troche zakrecony :wink:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla widzianej dziś nowej czarnej imprezy w Katowicach przy zjeździe na Tychy. Prowadził jakiś młody ale nie reagował a ja prawie machałem.... I pozdrawiam także kierowcę starszej imprezki co parkuje przed siedzibą GW w Tychach.

 

Kwasek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówka dla kieronika STI na poznańskich numerach, którego, jako gościnny Warszawiak, potrafiący stanąć ponad podziałami ( :mrgreen: ), odpilotowałem dziś do Galerii Mokotów 8).

 

Bimber - fajnie było zobaczyć wczoraj Twoją uśmiechniętą mordę na Powstańców koło Carrefoura 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jako nowicjusz - jeszcze jeden Legacy kombi

(posiadacz subarki od dwóch dni :D ) pozdrawiam wszystkich kierowników i kierowniczki tej marki :lol:

Przede wszystkim Kwaska z Żoną z którymi zamieniłem kilka miłych słów w dniu dzisiejszym. To od Niego dowiedziałem się o tutejszym forum ( za co jeszcze raz dziękuję ) Mam nadzieję,że nie raz skorzystam z zawartych tutaj informacji !

Pozdrawiam, Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego WRX NOL... widzianego ok.16 przy KFC

 

Ps. kanap4 ten WRX ma z tyłu światła a'la Lexus :twisted:

 

To ja też go pozdrowię, około 14:00 przejeżdzał Sielską :)

 

Ja wczoraj nawet stalem za nim pod sklepem spozywczym na ul.Wojska Polskiego.Rowiez pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego WRX NOL... widzianego ok.16 przy KFC

 

Ps. kanap4 ten WRX ma z tyłu światła a'la Lexus :twisted:

 

To ja też go pozdrowię, około 14:00 przejeżdzał Sielską :)

 

Ja wczoraj nawet stalem za nim pod sklepem spozywczym na ul.Wojska Polskiego.Rowiez pozdrawiam.

 

Ale koleś nie reaguje na kiwki 8) jakiś dziwny jest 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem wlasnie, ze nie reaguje.Ja go mijam prawie codziennie, ale juz dawno temu przestalem mu migac swiatlami, bo nie reagowal w ogole.Ostatnio tez bylem na myjni recznej przy Raście i akurat podjechal tam niebieski wrx z duzym skrzydlem i wlotem od STI MY04-05, chcialem zagadac, ale wlasciciel chyba nie mial ochoty za bardzo gadac, po paru wymienionych zdaniach wrocilem dokonczyc szorowanie imprezki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...