Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z piątku, godz 23:30 z ulicy Opolskiej dla srebrnej Imprezy hawk N/A, która pogoniła kota białej hondzie civic SI :mrgreen: Wprawdzie Impreza nieoznakowana Forumowo, ale pozdrowiliśmy się przy estakadzie na 29 listopada przy prędkościach przepisowych (x2 :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Krzyska555 spotkanego dzis rano w Sheratonie :)

 

odpozdr :P

 

I pozdrowienia dla ciemnego Legacy kombi diesla z plejadową naklejką i oświnioną podkładką pod rejestrację spotkanego godzinę temu na Rondzie Grunwaldzkim w Krakowie. Mrugałem z tyłu z niebieskiego Yarisa 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Często widuje twój pojazd w okolicy BlueCity / nie mówiąc dokładnie gdzie / pod pewnym budynkiem.

Pozdr

 

Jeżeli Twój to czarny forek z adresem www na klapie pewnej strony z gratami do subaraków to ja Ciebie też widuję :P i oczywiście pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla Kierownika czarnego Hawka dziś koło 13:00 na Puławskiej przy Dworcu Południowym. Kiwki i uśmiechy były :-)

Już myślałem, że nikomu nie pomacham w drodze i na powrocie z Mysiadła, a tu taki miły akcent... :-)

Ładne sprzęty tam stoją :-) :-) :-) Niebieski klasyk 2d...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z 12.09.11 13:14 W-wa ul.Wołoska na wysokości GalMok'a -na stronce jest filmik

http://moto.wp.pl/kat,23681,page,3,titl ... caid=1d62f

1:00 obok autobusu jedzie niebieskie GT ze świnią :mrgreen: -nieprzepisowo :twisted:

Super sprzęt...

Na 1:43 jeden samochód (po lewej - prawy pas) jest rozpoznawany jako dwa :-D Dwa mandaty będą? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Twój to czarny forek z adresem www na klapie pewnej strony z gratami do subaraków to ja Ciebie też widuję :P i oczywiście pozdrawiam

 

Forek jest, czarny owszem, nalepki jakieś są po poprzednim właścicielu których zerwać nie mogę. Ale świnia ryj wtuliła i nic nie widać ;-)

 

 

http://moto.wp.pl/kat,23681,page,3,titl ... caid=1d62f

1:00 obok autobusu jedzie niebieskie GT ze świnią :mrgreen: -nieprzepisowo :twisted:

 

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z 12.09.11 13:14 W-wa ul.Wołoska na wysokości GalMok'a -na stronce jest filmik

http://moto.wp.pl/kat,23681,page,3,titl ... caid=1d62f

1:00 obok autobusu jedzie niebieskie GT ze świnią :mrgreen: -nieprzepisowo :twisted:

 

Gratuluje wzroku :D dla mnie wszystkie te auta są prawie takie same :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaskos, posiedzisz na forum to zaczniesz poznawać forumowe samochody po odglosie wydechu a co dopiero po wyglądzie...

 

 

Tylko to pozostaje, bo po zapachu raczej marne szanse. Wszystkie bez katalizatora pachną tak samo - wanilią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika czarnego forka ze świnką na zadku (ta wersja z dużym napisem subaru), którego minęłam na Czecha - ja jechałam w stronę Centrum, forek na Siekierkowski. Nieśmiało pomachałam, ale nie zauważyłam reakcji, bo musiałam zmienić pas.

No i jeszcze zieloną imprezkę, która często pomyka Trasą Łazienkowską bus-pasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż za wysyp subaraków dziś :)

 

Pozdrowienia dla:

- kierownika srebrnej wanny hawkeye na Samochodowej obmachanego ~11 rano

- kierownika zielonego GT na Okopowej ~20 (któremu drogę zajechał jakiś optymista próbujący go wyprzedzać prawym pasem)

- woźnicę pięknego niebieskiego GC8 na białych ATS, zaparkowanego pod "Bloco" na Bielanach ~22 (trochę wcześniej stał tam też srebrny Forester z wiatrakiem, ale świniaka nie zauważyłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...