Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Kubeusza którego widziałem wczoraj na skrzyżowaniu koło laminy w Piasecznie ok 16:15 i Harvestera z Gośką i Klimą spotkanych pod Kauflandem :D

Odpozdrawiam :)

A dlaczemu ja Cię nie widziałem? Forkiem pewnie nie jechałeś 8)

Jechałem forkiem i stałem na światłach skręcałem z warszawy w lewo :mrgreen:

taki byłeś zapatrzony że nie zauważyłeś mnie :P

a to przepraszam, się poprawię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Anakinskiego spotkanego dziś u Cukierników, oraz dla całej niezastąpionej ekipy z Poplar Street!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam zaloge Żelaznego, którą razem z Giechem, Ptkrally, Lukiem_Skywalkerem i Areltką spotkalismy pod plazą, ale chyba tylko ja Was zobaczylem :) Pozdro

O kurcze, zaskoczyliście mnie!! :shock:

A gdzie byliście, staliście? Czy widzieliście tylko forka? W każdym razie serdecznie odpozdrawiam!!!!! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam zaloge Żelaznego, którą razem z Giechem, Ptkrally, Lukiem_Skywalkerem i Areltką spotkalismy pod plazą, ale chyba tylko ja Was zobaczylem :) Pozdro

O kurcze, zaskoczyliście mnie!! :shock:

A gdzie byliście, staliście? Czy widzieliście tylko forka? W każdym razie serdecznie odpozdrawiam!!!!! 8)

Zrobilismy spota na kiełbaskach ale prawie wszyscy przyjechalismy dzis dupowozami :mrgreen: , potem pojechalismy pod plaze poogladac zlot klasyków, no i Cie dostrzeglem, mogles mnie widziec lub slyszec bo zapipkałem, jechalem landroverem disco na bialych felgach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam zaloge Żelaznego, którą razem z Giechem, Ptkrally, Lukiem_Skywalkerem i Areltką spotkalismy pod plazą, ale chyba tylko ja Was zobaczylem :) Pozdro

O kurcze, zaskoczyliście mnie!! :shock:

A gdzie byliście, staliście? Czy widzieliście tylko forka? W każdym razie serdecznie odpozdrawiam!!!!! 8)

Zrobilismy spota na kiełbaskach ale prawie wszyscy przyjechalismy dzis dupowozami :mrgreen: , potem pojechalismy pod plaze poogladac zlot klasyków, no i Cie dostrzeglem, mogles mnie widziec lub slyszec bo zapipkałem, jechalem landroverem disco na bialych felgach:)

No własnie widziałem te klasyki i się zastanawiałem co to jest. A Land Rovera dobrze kojarze, bo mi się strasznie te samochody podobają i się przyglądałem! Fajna sprawa ten spocik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubeusza którego widziałem wczoraj na skrzyżowaniu koło laminy w Piasecznie ok 16:15 i Harvestera z Gośką i Klimą spotkanych pod Kauflandem :D

Odpozdrawiam :)

A dlaczemu ja Cię nie widziałem? Forkiem pewnie nie jechałeś 8)

Jechałem forkiem i stałem na światłach skręcałem z warszawy w lewo :mrgreen:

taki byłeś zapatrzony że nie zauważyłeś mnie :P

a to przepraszam, się poprawię :)

a wczoraj w Pyrach mnie widziałeś jak machałem ci z forka ok 17

 

 

 

oraz pozdrawiam kilka subaraków wczoraj widzianych na puławskiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 lipca wracałem (już moim leśnikiem) z okolic Darłowa i po drodze miałem miły akcent w Poznaniu. Podjeżdżając do świateł zobaczyłem na prawym pasie charakterystyczną sylwetkę - stoi forek w kolorze (jeśli mnie pamięc nie myli) fioletowym. Jakoś tak wyszło, że się zrównaliśmy. Kierownik popatrzył w moją stronę, ja na niego i obaj jak na zawołanie uśmiech plus machanko.

Siakoś tak cieplej człowiekowi na sercu robi i droga do domu nie wydaje się taka daleka. Niniejszym serdecznie Pana pozdrawiam, anonimowy Kierowniku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem, czy [you] będzie miał do niego dostęp, bo to o nim przecież :roll:

jak to takie zabawne, to może się podzielicie treścią chociaż w zarysie?

 

To się chyba nigdy nie znudzi :)

Trzeba by zawszeć w regulaminie The Forum odpowiedni wpis na ten temat aby miec pewność że [you] go w końcu przeczytał :!:

:wink:

 

Przy okazji pozdrowionka dla nowego, białego forka w dyszlu z czarną trzodą na lusterku który stał wczoraj na awaryjnych w zatoczce na Grójeckiej. Kierownik w tym czasie nawijał przez komórkę a działo się to ok 15.10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem, czy [you] będzie miał do niego dostęp, bo to o nim przecież :roll:

jak to takie zabawne, to może się podzielicie treścią chociaż w zarysie?

 

To się chyba nigdy nie znudzi :)

Trzeba by zawszeć w regulaminie The Forum odpowiedni wpis na ten temat aby miec pewność że [you] go w końcu przeczytał :!:

:wink:

 

Przy okazji pozdrowionka dla nowego, białego forka w dyszlu z czarną trzodą na lusterku który stał wczoraj na awaryjnych w zatoczce na Grójeckiej. Kierownik w tym czasie nawijał przez komórkę a działo się to ok 15.10.

 

Już zatrybiłem o co chodzi, bywam rzadko na forum i zapomniałem o co chodzi, pierwszy raz zrobił mi tak fido :oops:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...