Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego GT "WRX" WI... , jadącego za mną od Placu Trzech Krzyży do Wisłostrady ok 21 z minutami.... Rozmawiałem przez telefona ale kiwałem...

 

Chciałeś żebym się zatrzymał ??? bo niebardzo kumałem czemu jedziesz 20km/h za mną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierowniczki niebieskiego buga jadącej w dużych okularach przeciwsłonecznych 8) dziś ok. 17:30 w Al. Wilanowskiej i chwilę później dla Kierowniczki czarnego buga, która jechała za mną na Wołoskiej - był mryg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolege bakupno z ktorym mialem dzis przyjemnosc jechac autobusem :)

odpozdrawiam 8)

 

bakupno

Foreq się zepsuł, że bydłowozem jeździsz? :wink: :P:mrgreen:

 

Nie ale nie denerwuję się w korku na puławskiej 8) a dziś np forek zawiózł mnie do metra :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego GT "WRX" WI... , jadącego za mną od Placu Trzech Krzyży do Wisłostrady ok 21 z minutami.... Rozmawiałem przez telefona ale kiwałem...

 

Chciałeś żebym się zatrzymał ??? bo niebardzo kumałem czemu jedziesz 20km/h za mną...

 

Nie WI a WA... :D

nie chcialo mi sie wyprzedzac az sie zatrzymales :lol:

Odpozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szakala pozdrawiam, z którym ucięliśmy sobie pogawędkę na Puławskiej - gdzieś między Piasecznem a Pyrami. Tylko dlaczego G-klasse? ;-)
Bo jego doinwestowane STI (baaardzo zacne!) to w "Zakupie Kontrolowanym" wczoraj sprzedawał ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla czarnego WRX STI w Warszawie na radzymińskiej w stronę radzymina ok 13:50. Kiwka była...

 

Rowniez pozdrawiam!

Kurcze, mialem takiego granatowego WRXa kilka lat. Zawsze z nostalgia patrze na to auto (granatowych jest baaardzo niewiele).

Szkoda, ze nie moglismy pojechac razem prosto - ja tam zaraz skrecalem w prawo i trzymalem sie prawego pasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla czarnego WRX STI w Warszawie na radzymińskiej w stronę radzymina ok 13:50. Kiwka była...

 

Rowniez pozdrawiam!

Kurcze, mialem takiego granatowego WRXa kilka lat. Zawsze z nostalgia patrze na to auto (granatowych jest baaardzo niewiele).

Szkoda, ze nie moglismy pojechac razem prosto - ja tam zaraz skrecalem w prawo i trzymalem sie prawego pasa.

 

Mam nadzieje że przejdzie do historii jak "GT".

Jedź na myjnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Niedźwiedzia który z kolei przekazał mi swoje pozdro przez pośredniczkę ;) Jednocześnie stały zestaw podziękowań i pozdrowień dla Cukierników z Poplar Street.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wiśniowego Forka "w dizlu" na numerach WU..., który sobie stoi w cieniu przed moim blokiem :mrgreen:

 

 

Świniacz na lusterku obecny, ciekawa jestem kto to :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-- 9 lip 2011, o 17:04 --

 

Szakala pozdrawiam, z którym ucięliśmy sobie pogawędkę na Puławskiej - gdzieś między Piasecznem a Pyrami. Tylko dlaczego G-klasse? ;-)

Odpozdrawiam :D, ale nie G klasse, tylko GL, to firmowa furka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-- 9 lip 2011, o 17:04 --

 

Szakala pozdrawiam, z którym ucięliśmy sobie pogawędkę na Puławskiej - gdzieś między Piasecznem a Pyrami. Tylko dlaczego G-klasse? ;-)

Odpozdrawiam :D, ale nie G klasse, tylko GL, to firmowa furka :D

 

Kiedyś było tylko Gelandewagen. Teraz ponazywali to GL, GLK czy inny ML... Dla mnie każdy merc 4x4 to G-klasse. Jestem człowiek starej daty.... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam spotkanego dziś zofx'a w Rawie Mazowieckiej i cała ekipę która była z nami na rajdzie :mrgreen: w okolicy szczególnie studenta polibudy łódzkiej której padła justynka na szykanie :?

oraz docTor'a z którym widziałem się w Tarczynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...