Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Odpozdrawiam roześmianą blondynkę !!!

 

 

Raz się człowiek uśmiechnął i od razu cala opinia psu w dupę... :roll: :|

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika czarnego sti z duza swinia na lusterku.Kiwka była z ukrycia ze srebrnego suzuki. Moja mama tez pozdrawia mimo ze mowi ze narobiłam wiochy.;)

 

Również serdecznie pozdrawiam! Dawno juz ktoś do mnie się tak nie uśmiechał i nie machał z takim entuzjazmem :-)

A że suzuki mnie zmyliło, to trochę zbaraniałem, szybko przeszukując pamięć czy się przypadkiem nie znamy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Nie rozmawiamy przez telefon komórkowy w czasie jazdy. :P:mrgreen:

a podobno ma taki świetny zestaw głośnomówiący... :twisted::mrgreen: ale to chyba wtedy jak głośno mówi trzymając go przy uchu :lol::mrgreen:

 

Zestaw może i ma. Ale nie używany. :P:mrgreen: Coś mi się wydaje, że nawet biegi były zmieniane lewą ręką. Taki kolega był zagadany. :P:mrgreen: Oj nieładnie.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolegę Palladinum, widzianego dzisiaj w samo południe na Jana Pawła II. :wink:

 

Ps. Nie rozmawiamy przez telefon komórkowy w czasie jazdy. :P:mrgreen:

 

[ ]

 

Tez pozdrawiam kolege, tylko ze cos ok 10 na Rondzie Jazdy polskiej, fajnie dyszel wyglada taki oklejony i na tych kolach A/T :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy mi sie wydaje, czy tam widze identyfikator CP na podszybiu? Kolega pracuje w CP?

Tak :)

 

:twisted::mrgreen:

 

W takim razie pozdrawiam kolege z firmy :lol: Aczkolwiek oswinionego subaru nie widzialem na prakingu :P

 

W piątek rano jedno gościnnie będzie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka lecą do Simona z którym się spotkaliśmy vis'a'vis na Puławskiej ok. 16:30 - ja w kierunku Sand City , Simon dokładnie odwrotnie .

Były kiwki, fajnie tak w korku zobaczyć i usłyszeć burczące cacko - banan na gębie na całą resztę korka :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego Focusa (znam tą twarz :roll: ) z czarno-białą świnią na jednym lusterku. Mignąłem światłami w podziękowaniu za wpuszczenie na Puławskiej przed Domaniewską. Gadałem przez telefon i dopiero potem świnię zoczyłem.

 

A i pozdrowienia dla kierownika niebieskiej Imprezy WI, który koło południa skręcał przy Focusie w prawo w Al. Niepodległości. Siedzę przy zamkniętym oknie, usłyszałem grzmienie i sprawdziłem, czy burza idzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy mi sie wydaje, czy tam widze identyfikator CP na podszybiu? Kolega pracuje w CP?

Tak :)

 

:twisted::mrgreen:

 

W takim razie pozdrawiam kolege z firmy :lol: Aczkolwiek oswinionego subaru nie widzialem na prakingu :P

Odpozdrawiam w takim razie ;)

Sektor D codziennie na Lubinowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierowcy szampańskiego OBK, który obtrąbił mnie jakieś 30 minut temu w Legionowie zaraz za wiaduktem kolejowym. Nie zauważyłem w pierwszej chwili, świnia na tylnej klapie jednak była :wink:

 

 

Odpozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolegę Palladinum, widzianego dzisiaj w samo południe na Jana Pawła II. :wink:

 

Ps. Nie rozmawiamy przez telefon komórkowy w czasie jazdy. :P:mrgreen:

 

[ ]

 

Ps. Nie rozmawiamy przez telefon komórkowy w czasie jazdy. :P:mrgreen:

a podobno ma taki świetny zestaw głośnomówiący... :twisted::mrgreen: ale to chyba wtedy jak głośno mówi trzymając go przy uchu :lol::mrgreen:

 

Zestaw może i ma. Ale nie używany. :P:mrgreen: Coś mi się wydaje, że nawet biegi były zmieniane lewą ręką. Taki kolega był zagadany. :P:mrgreen: Oj nieładnie.... :mrgreen:

 

haha, od pozdrawiam ;) , owszem zestaw mam, ale czasem się zacina :roll: :mrgreen:

 

Tez pozdrawiam kolege, tylko ze cos ok 10 na Rondzie Jazdy polskiej, fajnie dyszel wyglada taki oklejony i na tych kolach A/T :D

gendziu, sąsiedzie, nie widziałem Cie ale od pozdrawiam ;) i dzięki za komplement w imieniu Forczysława ;) P.S. jak wyjrzysz przez okno w stronę knajpy to powinieneś go ujrzeć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...