Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia sobotnie dla:

- Nowego, czarnego Forka WJ***** zaparkowanego pod ratuszem Targówka ok 13.10. Chyba naklejkę plejad widziałem na tylnej szybie.

- WRX/STI Hawka szarego z czarną trzodą na lusterku miniętego o 13.20 na wiadukcie przy Carrefourze Targówek. Machanie i miganie z mojej strony było - niestety odzewu nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia z 14 czerwca :mrgreen: :roll:

- 23.40 dla przystojnego Pana (wg. mojej połowy), który kupował na stacji Bliska na Wilczej Nestea i Colę. Podjechał oczywiście pięknym niebieskim Blobem o nr. rej: SK 33....3T.

Pozdrowienia dla tego Forka na ul. Ciołka gdzie miałem szkolenie z gazu :twisted:

dsc00061zd.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Pozdrowienia również z dnia 18.06 koło godziny 07.30 dla zielonego Gtka, któremu siedziałem na ogonie i byłem ciekaw czy właściciel jest z forum bo mrygnąłem światełkami i cisza :) Dogoniłem na Bankowym stanąłem obok... Te spojrzenia... Uśmiech... Kiwka... I rurrraaaa :D

Oraz pozdrowienia z dzisiaj dla Hogiego Kalafiora co ma drewnianą antenę i radio z Biedronki :twisted: Bo krzyczę z pozdrowieniami, a tu cisza w eterze na Radzymińskiej przy Macu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla tego Forka na ul. Ciołka gdzie miałem szkolenie z gazu :twisted:

[ ]

ktoś tu ma taką samą wiśnię, jak Asia....

... jeszcze raz tak powiesz a nie wezmę haka :evil:

no ale nawet świnia jest taka sam :roll: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

nie, bo ta świnia jest jakaś przesunięta bliżej brzegu lusterka.

 

a moja jest centralnie na lustrze 8)

 

więc nie jest taka sama :evil: nie ma takiej samej bo moja jest jedyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich Subarek spotkanych na parkingu(polu) oraz przy drodze w Starej Wsi, podczas GSMP. Pozdrowienia również dla zielonego RS-a carfita oraz jego żony, ktora nie odstępowała autka na krok. :wink:

Na wyścigu widziany również forumowicz Azrael.

 

 

No i jeszcze pozdro dla czarnego Legasia(OBK-a?), który to mnie wyprzedzał dziś na A-4 za Krakowem w kierunku Katowic. Pozdrowaśki światłami poszły. Czyżby kolega mimis :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego forka skręcającego z Telewizyjnej na Bytkowską w Katowicach , trzody nie widziałem ale było machanko , oraz załogi imprezy sti jadącej drogą z Pilicy na Koniecpol . Kiwki nie było bo był zakręt ale były świniacze na lusterkach :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla (przypuszczalnie) bakupno, bo:

 

- czarna turbolodówka

- WPI

 

Świnki obecne, naklejki nie-ASO też, dodatkowo na zderzaku jakiś napis -chyba LOUD.

Dziś o około 15 pod PKiN w Warszawie.

 

Tak to bylem Ja :mrgreen:

Wpadlem z Kobieta na jej uczelnie

 

Napis jest "LOUD PIPES SAVE LIVES" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRX/STI Hawka szarego z czarną trzodą na lusterku miniętego o 13.20 na wiadukcie przy Carrefourze Targówek. Machanie i miganie z mojej strony było - niestety odzewu nie zauważyłem.

 

To pewnie byłem ja, musiałem ostro skupiać się na jeździe skoro nie widziałem :)

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego lanosa wrx z tablicami WPR i swinka na lusterku , za ktorym jechalem wczoraj ok 18 Jerozolimskimi w kierunku Pruszkowa, i skrecilismy w strone Pecic. Mrugalem (oczyma Scenica), ale zadnej reakcji :) musze zmienic marke samochodu :P

 

Oraz pozdrowienia dla Pana Witolda Witolda Rogalskiego spotkanego na wjezdzie do Radomia od strony Warszawy. Miganie kierunkowskazami nie przynioslo efektu odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...