Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

To ja wciskając się w OT o pizzach i handlu używanymi forkami chciałbym pozdrowić srebrengo GT "viper edition" (z dwoma niebieskimi paskami przez auto) widzianego dziś przed 8 na Czerniakowskiej, oraz dla białej wanny WF z trzodą na klapie zauważonej dziś na Parkingowej (między Nowogrodzką a Żurawią).

No i przy okazji forki z Żurawiej i Wspólnej, które widuję codziennie (prawie).

 

pizza OT ciąg dalszy - "Pizzeria na Nowolipkach" wymiata!

 

Stach poruszamy się w tym samych okolicach:) ten srebrny GT a'la viper codziennie ryczy mi pod oknem w okolicach Marcpolu na Wilanowie. na forum nie odpozdrawia. kiedyś jechałem za kobitką całą Sobieskiego aż się chyba biedna wystraszyła bo zjechała na chodnik i przeczekała jak ją wyprzedzę:( świń nie stwierdziłem za to jest nalepka "lans unit", którą kiedyś też widziałem na białym EVO zaparkowanym w tych okolicach. taka jak na filmiku:)

 

 

pozdrowienia z wczoraj dla tynek, który jechał po 20.00 Białowieską ale się nie rozglądał:)

 

 

oraz dla "starszej parki", która jechała zielonym Subaru Swift na niemieckich blachach trasą łazienkowską. pierwszy raz widziałem swifta jako subaru więc nie mogłem się powstrzymać i zjechałem przed nich i mocno mrygałem kierunkami. skumali dopiero jak na światłach stanęli za mną i zobaczyli moją kiwkę i banana na ryju :D

 

 

a dziś jeszcze mocno sfatygowany srebrny STI na zapleczu "Świnksa" na Nowym Świecie. kolego mam nadzieję, że to nie na tym parkingu tak ci auto poobijali :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika Forestera 2.5XT, chyba nawet bliźniaczy do mojego. Wilanowska w Józefosławiu ok. 8:40 dziś. Na kiwkę odpowiedziałem awaryjnymi. Zamyśliłem się. Miły akcent na koniec dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego GT mijanego na Odyńca po 17:00 kiwka była. I chyba Cie widziałem ok 21:00 przy Orlenie na Wołoskiej.

 

Pozdrowienia również dla grafitowego oświnaczonego "Lanosa" STI parkującego na -1 w GalMoku ok 16:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy wrx/sti (widziałam skrzydło) w jedynym słusznym kolorze, który jechał dzisiaj o 19.45 Willową w Lublinie, skręcił w Kaskadową (chyba). blachy zaczynały się na LPU ... świni nie zaobserwowano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy wrx/sti (widziałam skrzydło) w jedynym słusznym kolorze, który jechał dzisiaj o 19.45 Willową w Lublinie, skręcił w Kaskadową (chyba). blachy zaczynały się na LPU ... świni nie zaobserwowano.

 

To była 19.30 - to po pierwsze.

To było zdecydowanie STI - to po drugie.

Blachy faktycznie LPU - to po trzecie.

Nie skręcił w Kaskadową, tylko pojechał w dół, do trasy - to po czwarte.

 

Jeśli jednak widziałaś go jadącego od Solidarności w kierunku Sławinkowskiej to moja wyliczanka traci sens :mrgreen:. Ale raczej na pewno mówimy o tym samym aucie. Niebieski hawk STI na LPU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jednak widziałaś go jadącego od Solidarności w kierunku Sławinkowskiej to moja wyliczanka traci sens :mrgreen:. Ale raczej na pewno mówimy o tym samym aucie. Niebieski hawk STI na LPU.

obawiam się, że traci sens bo jechałam 2 samochody za nim :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simona pozdrawiam co to dwupasmówką Konstancin - Wawa w kierunku centrum zasuwał. Ludzi nie poznaje w ciemnijszych ciut barwach... 8)

 

PS

Ale banan na twarzy i mnie się udzielił ;-)

Budujesz, remontujesz i... jeździsz :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla pięknęgo, czarnego S-turbo oklejonego naklejkami Monster. Pięknie się prezentowało połączenie czerni z jaskrawą zielenią. Widziany wczoraj w Poznaniu przy Rondzie Starołęka ok. 10:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego GT (rej EZG....) ze swinka i " :mrgreen: " na klapie stojacego wczoraj wieczorem przy ul. Kosciuszki w Krakowie oraz dla kierownika zielonej imprezy z trzoda na lusterku jadacego ul. Wasowicza w strone Aleji - szedlem do samochodu ulica i nie zdarzylem machnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...