Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Sama Warszawa... Zaczyna mnie to nudzić.
To dla odmiany pozdrowienia z końca świata. :wink:

 

Pozdrawiam wszystkie Subaraki i ich kierowniczki/kierowników pozdrawiane bez odpowiedzi w Bieszczadach i po drodze w tym łyk-endzie. Wygląda na to, że Forestery są traktowane jako gorsza kategoria. :evil: Żona mówi, żeby się nie przejmować, bo wszystkie Subaru tak szybko jeżdżą, że trudno zdążyć się zorientować i odpozdrowić. Może i racja...

 

:!: Szczególne pozdrowienia dla kierownika Outbacka w kolorze kawy z mlekiem, z rejestracją krakowską, pozdrawianego - tym razem ze wzajemnością - 2 maja w Berehach (Brzegach) Górnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester, spokojnie... może ajfon nie ogarnia dużych liter

 

Z analizy wynika że usterka nie dotyczy sprzętu. Problem występuje na odcinku między fotelem a klawiaturą :mrgreen::mrgreen::lol: 8)

 

-- 5 maja 2011, o 10:56 --

 

piciu coś dużo policji było wczoraj na mieście - przydałyby się cichsze wydechy

 

 

IF YOU SEE DA POLICE - WARN BROTHER

 

tak baj de łej, ta meganka to była 2.0 tubro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam czarnego turbodziadka kombi ze swinka na lewym lusterku widzianego wczoraj tuz przed 18 w Krakowie przy ulicy Wyki / Pachonskiego.

 

Odpozdrawiam serdecznie :)

Po tylu miesiącach jeżdżenia w końcu ktoś dostrzegł moją czarną glebogryzarkę na mieście :mrgreen:

 

Czym pomykałeś kruku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tak baj de łej, ta meganka to była 2.0 tubro ?

 

 

musiała być..i też pewnie miała naskrobane..odpychała się bardzo ładnie :) kierowca trochę wolniejszy..bo nie zauważył zbliżającego się skrzyżowania z Puławską...na całe szczęście przeleciał bezkolizyjnie :wink:

 

-- 5 maja 2011, o 11:56 --

 

czerwone

 

 

I co ? I co?

 

 

CZERWONE!!!!ha ! Próbowali mi wmówić, Hogi, że masz pomarańczowe!!!!!!!!! :mrgreen:

 

 

Próbowali...próbowali...i prawie im się udało :mrgreen: po prostu ten czerwony gdy Hogi szybko jedzie, się rozmazuje i wygląda jak pomarańczonwy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kogoś z Forka, co mnie obmachał na Rakowieckiej przy Puławskiej. Ja byłem zapatrzony w otchłań a moja dziewczyna mało z butów nie wyskoczyła jak zobaczyła kiwkę (jej pierwsza przyczajona kiwka - do tej pory myślała, że ją wrabiam z tym machaniem). Dzięki Meeeen :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie zauważył zbliżającego się skrzyżowania z Puławską...na całe szczęście przeleciał bezkolizyjnie

:shock: :evil: wiemy jak takie durnoty się kończą...

 

 

codziennie po kilka razy pokonuję to skrzyżowanie...i im większy korek tym więcej osób próbujących pokonać to skrzyżowanie w taki sposób, że tylko cudem nie każdy z nich (a dość spora liczba) kończy się wypadkiem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i im większy korek tym więcej osób próbujących pokonać to skrzyżowanie w taki sposób, że tylko cudem nie każdy z nich (a dość spora liczba) kończy się wypadkiem

 

Może jakby Pan Galas częściej tamtędy jeździł, to za 3cim lub 4tym razem udałoby się ustawić światła.

 

musiała być..i też pewnie miała naskrobane

Tak mnie się wydaje, bo trzymał się kurczowo i nie dawał rady, aż do momentu gdy dałem w hebel. Myślałem że ponad dwieście kucyków na ośkę da rade ;)

 

Próbowali...próbowali...i prawie im się udało :mrgreen: po prostu ten czerwony gdy Hogi szybko jedzie, się rozmazuje i wygląda jak pomarańczonwy :P

 

Czerwony z czarnym daje pomarańczowy, Kostka, nie wiedziałaś ? Ty jesteś kobieta i powinnaś się znać na kolorach a nie my. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::P:P

 

 

By nie było off top, to pozdrawiam cie Grzesiu, dzięki za Modularną i brokuły w doborowym towarzystwie. Następny przejazd po torze proponuje technicznie, bo czas trzeba zmniejszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie zauważył zbliżającego się skrzyżowania z Puławską...na całe szczęście przeleciał bezkolizyjnie :wink:

to co w takim razie można powiedzieć o gościu który jechał za nim :?:

Kamikadze? Wariat? .....Grzesiek? :| :roll:

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla mstar'a i jego długiej ręki wystawionej przez okno z czegoś czarnego do forka niepodobnego. :D

 

Odpozdrawiam i uprzejmie melduję, że oba forki też w stajni ;-)

Czarnuchem jeżdżę, bo córka bardzo go lubi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwone

 

 

I co ? I co?

 

 

CZERWONE!!!!ha ! Próbowali mi wmówić, Hogi, że masz pomarańczowe!!!!!!!!! :mrgreen:

 

 

My faceci rozróżniamy tylko trzy podstawowe kolory: czerwony, niebieski i żółty. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...