Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdro dla subarakow widzianych na "rozpoczeciu sezonu" wczoraj...

 

Odpozdrawiam i pozdrawiam, chociaż mój Legaś został w domu a ja jeździłem na prawym fotelu avensisa kombi z buteleczką złotego napoju :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla najnowszego niebieskiego sedana STI z parapetem na blachach KR xxxxx i czarnego New Age sedan z naleśnikiem na WGR xxxxx, jadącego 100 m za nim, widzianych dziś ok. 8:35-8:45 na Siekierkach w stronę Centrum.

Nie machałem, bo widziałem oba pędząc do roboty rowerem :-) , bo się Szuwarek spsiuł :-( buuu...

Między jednym, a drugim warczał dziarsko czarny Mustang najnowszej generacji :-) Też ładny, choć nie japoński ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Siwego ktorego WRXa widzialem zaparkowanego przy biurowcu przy Lea i dla czarnego Forka ktory rowniez w tamtej okolicy stał zaparkowany ;)

 

I jeszcze dla czarnego buga zaparkowanego przy Świętokrzyskiej - czyżby to jego kierownik mi machnął na przejściu? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi z srebrnej turbo wanny :?: :roll: który mnie omrugał wczoraj awaryjkami na trasie siekierkowskiej w stronę mokotowa w okolicy 17. Wiesz, że po drugiej stronie stał policyjny sprinter z kamerami :shock: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika ślicznobiałego Legasia albo OBK ( :oops: tak szybko mignął z naprzeciwka, że nie miałem czasu rozpoznać) ale przenikliwy alabaster :wink: rzucił mi się w oko (lewe) gdy się wymijaliśmy ok. 17-tej w Powsinie; jechałem czarnym forkiem/dupowozem od strony skarpy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Siwego ktorego WRXa widzialem zaparkowanego przy biurowcu przy Lea i dla czarnego Forka ktory rowniez w tamtej okolicy stał zaparkowany ;)

 

I jeszcze dla czarnego buga zaparkowanego przy Świętokrzyskiej - czyżby to jego kierownik mi machnął na przejściu? ;)

 

Pozdro również dla Ciebie!:) To Ty stałeś tym czarnym WRXem przy wyjeździe na ulicę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Siwego ktorego WRXa widzialem zaparkowanego przy biurowcu przy Lea i dla czarnego Forka ktory rowniez w tamtej okolicy stał zaparkowany ;)

 

I jeszcze dla czarnego buga zaparkowanego przy Świętokrzyskiej - czyżby to jego kierownik mi machnął na przejściu? ;)

 

Pozdro również dla Ciebie!:) To Ty stałeś tym czarnym WRXem przy wyjeździe na ulicę?

 

Tak to mój WRX - myślałem że skojarzysz bo już się widzieliśmy na Turowicza ;) tylko wtedy chyba na zimowych 16tkach byłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...