Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdro dla kierownika albo kierowniczki złotego forka z prosiakiem na lusterku zaparkowanego wczoraj w Tarczynie pod bankiem :D

Sprawdziłem na wyciągu bankowym ... tia .... to moja żona była ! Jak wrócę do chałupy to się bardzo zdziwi ... ;) odpozdrawiam w imieniu Grażyny 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackdog pozdro ;)

Hehe ;) Pozdro :D Chyba nie zaskoczyłeś od razu, że to ja :mrgreen: Dopiero jak moją mordę zobaczyłeś to wiedziałeś kto 8) Mojego reakcja jak powiedziałem, że to mój kumpel to tekst: "Przecież to dziewczyna :wink: " Ja mówię tak bo on tak lubi się przebierać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackdog pozdro ;)

Hehe ;) Pozdro :D Chyba nie zaskoczyłeś od razu, że to ja :mrgreen: Dopiero jak moją mordę zobaczyłeś to wiedziałeś kto 8) Mojego reakcja jak powiedziałem, że to mój kumpel to tekst: "Przecież to dziewczyna :wink: " Ja mówię tak bo on tak lubi się przebierać :twisted:

 

Najpierw ogarniałem co za fura, potem jak już zajarzyłem, że zielona primera kombi, szukałem pirackiej flagi, a gdy tej nie zdążyłem zarejestrować, to szukałem świnki na klapie :P I w ten oto sposób ogarnąłem, że to byłeś Ty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla mstara widzianego o 14.30 na rogu Andersa i Swietojerskiej. Forek swietnie wyglada 8)

 

Rzeczywiście dzisiaj grasowałem w okolicy :-)

Odpozdrawiam w wirtualu, bo na drodze niestety Cię nie widziałem... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla mstara widzianego o 14.30 na rogu Andersa i Swietojerskiej. Forek swietnie wyglada 8)

 

Rzeczywiście dzisiaj grasowałem w okolicy :-)

Odpozdrawiam w wirtualu, bo na drodze niestety Cię nie widziałem... 8)

 

Byłem piechotą, bez subarowych akcentów w ubiorze 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Pana w srebrnym Legasiu WZ... z którym zrobiłem sobie sprint ok 10 na Lipowej spod świateł PLAZA w stronę Piłsudskiego, tylko że on nie zauważył że jest czerwone i ostro hamując wpadł na biedną Siennę i bummm a wracając pod PLAZĄ pozdrowienia ślę do Niebieskiego STI ze świnką blob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranne pozdrowienia dla ciemnego Legacy SK8081, kombi, dyszla, z wielką świnią na klapie stojącego obok mnie przy Toyocie w Ochojcu. Kierowiec(młody gośc) pomimo kiwek nie zwrócił uwagi. Nie ma to jak się zauroczyc samochodem, wówczas wokół nic nie ma znaczenia. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy fajnego białego Buga STi na złotych felgach, którego dzisiaj minąłem zaparkowanego na Al. Solidarności w Wawie na wysokości PKiN.

Ktoś z forumowiczów?

Chętnie bym kupił takiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla mstara widzianego o 14.30 na rogu Andersa i Swietojerskiej. Forek swietnie wyglada 8)

 

On w tych okolicach chyba często, bo dałbym głowę, że widziałem go bliżej Świętojerskiej w ubiegły piątek.

 

Przy okazji pozdrowienia dla kierowcy niebieskiego WRX kombi, którego kątem oka zobaczyłem dziś około 11:30 na Młocinach, za budową mostu północnego, gdy jechał (a dokładniej: stał w korku) w stronę Gdańska. Nie pozdrowiłem, bo byłem zajęty opanowywaniem samochodu - od pewnego czasu za łatwo traci przyczepność przy przyspieszaniu :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...