Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierowcę zielonego GT kombi około 13.00 na Puławskiej (PKO przy dawnym kinie Moskwa). Driver był zajęty wysiadaniem, więc pozdrowień nie zauważył...

 

Pozdrowienia także dla goory'ego - mijaliśmy się wczoraj na Vogla, ale kolega wiśniowych forków nie dostrzega...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia także dla goory'ego - mijaliśmy się wczoraj na Vogla, ale kolega wiśniowych forków nie dostrzega...

 

dostrzega, dostrzega... normalnie.

Tylko wczoraj tak jakoś w pośpiechu byłem :-)

 

Dostrzegłem jednak, że tam rozliczne Twoje subaraki często jakieś dzieci do przedszkola podwożą. 8)

Ja wożę nieco dalej - bliżej wału :roll:

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam tego pana, którego spotkałem w internecie - jest taki sławny, że nawet poważne serwisy chwalą się, że jest ich fanem .

hehe dobre :mrgreen:

gdzie mnie tam do tego pana, ale moja geba tez tam jest, a fanem juz nie jestem :roll: :mrgreen:

 

przy okazji heja ho dla wszystkich ostatnio spotkanych na ulicach, parkingach, chodnikach i CH ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam tego pana, którego spotkałem w internecie - jest taki sławny, że nawet poważne serwisy chwalą się, że jest ich fanem :mrgreen:.

 

[ http://img195.imageshack.us/img195/7411/hogislawny2.jpg ]

 

 

Odpozdrawiam, :mrgreen:

Niedługo będzie strach do szafy zajrzeć... :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo! dla:

 

- załogi oświniaczonego czarnego forka na KR xxxxx spotkanego wczoraj około 21:45 pod Tesco na Bemowie. Kiwałem, nie zauważyli, to potem pożegnałem się dźwiękiem zakutego boxera :twisted:

 

- kierowcy białej imprezy hawk-eye spotkanego w tunelach we Włochach chwilę później

 

- Dyrektora Sieli, który majestatycznie sunął na jakieś spotkanie biznesowe dziś rano Puławską 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty dla kierowcy białej bagażówki (nie pamiętam marki) SZO (nie wiem co z ludzmi z rejestracjami SZO jest ale to imo najgorszy sort na drogach w mojej okolicy), która próbowała zepchnąć mnie na barierki dzisiaj...

 

 

jechali subarakiem ? i coś takiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty dla kierowcy białej bagażówki (nie pamiętam marki) SZO (nie wiem co z ludzmi z rejestracjami SZO jest ale to imo najgorszy sort na drogach w mojej okolicy), która próbowała zepchnąć mnie na barierki dzisiaj...

 

 

jechali subarakiem ? i coś takiego ?

 

Nie, jakaś bagażówka - Iveco czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpozdrowienia, od 'załogi oświniaczonego czarnego forka na KR xxxxx spotkanego wczoraj około 21:45 pod Tesco na Bemowie', to byl pierwszy dzien jazdy i jeszcze za duzy szok zeby na czas reagowac na od-kiwanie, zakuty boxer pieknie byl zabrzmial, jak odjezdzalem to Braciak powiedzial, ze Forek brzmial podobnie fajno ale ciszej troche :lol:

 

i pozdr, dla STI , ktory dzis kolo 22 na pulawskiej sprawdzal mozliwosci trojki MPS - milo bylo popatrzec (z tylu :) )

 

pozdr,

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...